Přejít na obsah

Terminator50

Nováček
  • Počet příspěvků

    9
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše od uživatele Terminator50

  1. Tak sonda vyměněná a stále nefunkční a to jim v servisu na diag. ukazovala hodnotu 4000+ stupňů celsia. No tak už zbývá jen jeden snímač co je na levé straně topení a případně venkovní čidlo, ale to ukazuje správně teplotu, tak asi zbytečný.
    • 20
  2. Tak dnes jsem přijel ze servisu Peugeot. Dle informací z diagnostiky buď vadný klimapanel a nebo senzor výparníku, který jim ukazuje něco přes 4000 °C Takže hledám na netu tento díl ale nikde nejsou. Budu muset pěkně po staru objet vrakáče a poptat se.
    • 20
  3. Terminator50

    Směšovací klapka topeni 406

    Ahoj. Jak si dopadnul s opravou? Já mám přesně ten samý problém. Vyměněno vše a stále fouká střídavě horký/studený vzduch.
    • 17
  4. Tak dnes jsem ještě zkontroloval směšovací klapku topení (servomotorek) a normálně funguje, krokuje a sílu má. Myslim tim, že se nezadrhává, ulomená ozubená kolečka apod. Takže teď už jedině servis a diagnostika
    • 20
  5. Pro mě to určitě smysl má, protože v rodině máme 3x 406 a všude funguje digiklima perfektně. Auto je v moc pěkném stavu, takže klimu respektive topení řešit chci Ale jak píšeš ted přes zimu neni vyloženě důvod to hrotit, ale i tak to asi skončí v servisu.
    • 20
  6. Tak snímač číslo "2" nelze vyměnit. Je tam pěkně natvrdo připojený do svazku kabelů. Takže servis je jasná volba. Možná to je nefunkční klimatizací, těžko říct.
    • 20
  7. Dave_k: Koukám, že je tu ještě snímač na palubce "3", snímač "1" který asi ani nenajdu a pak tedy snímač "2" Zkusím je vyměnit z jiného auta co mám na díly a dám vědět. Ferry: Napíchnutí na diagnostiku se chci zatím vyhnout, ale zřejmě to bude poslední volba
    • 20
  8. Ahoj všem. Mám takový problém s topením. Pokud nastartuju a vyjedu s nezahřátým autem, tak topení topí jak má. Jakmile se dostanu k 80°C tak topení najednou fouká studený vzduch. Takhle to děla v intervalu a nemění se. Vždy fouká déle studený vzduch a chvilku teplý. Nastaveno mám na 25°C, když nastavím na 30°C tak fouká stále teplý vzduch, ale to nechci pač to pak topí moc. Jen doplním, že nemám funkční klimatizaci, děravý kondenzátor klimatizace. Pár součástek s topením spojených jsem taky zkoušel vyměnit jako například stropní čidlo s vrtulkou, klima ovládací panel. Venkovní čidlo ukazuje správně, klapky funkční (tedy ta levá/pravá na směr foukání) a klapka na cirkulaci vzduchu v kabině/venkovní vzduch, kde je kabinový filtr. Horká voda jde do topení neustále i při otevírání/zavírání termostatu. Tak už nevím, čím by to mohlo být. Dokázal by mi někdo poradit?
    • 20
×
×
  • Vytvořit...