Já si nemůžu zvyknout na prapodivný styl tohoto fóra. Není tam komu odpovídám, je to nepřehledný a nechápu v čem je problém, když někoho cituji? Já měl kdysi fórum u hry kterou jsem poskytoval a tvořil a bylo to prostě přehledné. A zasahoval jsem jako owner a hlavní admin, když se lidi hádali. Rozhodně jsem netepal pořád někoho za styl psaní. Kde mi jen o jediný a to o to dálkové. Tak jsem se sem připojil. Rozhodně ne abych se tu na fóru hádal o tom jak psát. Několikrát jsem nabízel komunikaci WhatsApp nebo telefonem tomu šikovnýmu týpkovi co tu psal ten členek o klíči. Škoda, že už nereaguje.
Jo a nikde nevidím odpovědět konkrétní osobě, nebo smazat svůj příspěvek. Proto vznikla ta citace mého vlastního obrázku.
Také jsem i psal zprávu dvakrát a nereagoval. Prostě b se mi líbilo mít DO a sháním tu rady. Proudit jsem sem rozhodně nepřišel. A objednávka další z Ali mi nešel odkaz na telefonu, tak jsem ho dodal až doma na počítači a už jsem citoval. Pokud je to takový prohřešek, pak budu brzy zablokovaný.
19.12. Mluvil jsem dnes s tím Elektroautomechanikem a znova zopakoval, že je divné, že čip nevidí vůbec. I kdyby byl z jiného typu, jiné modulace i frekvence, tak ten jeho přístoj by ho viděl. Ale je to úplně mrtvé. Řekl na to, že bu Číny je to časté. Takže mám objednán nový a až dorazí dám vědět jak jsem dopadl.