Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Par otazok ohladom RT5


Kayman

Recommended Posts

Zdravicko :papa

Tak som sa stal (dufam) spokojnym majitelom 407 SW 2009. Myslim ze je tam RT5. Vsetko funguje tak ako ma, jedine co ma trapi ( ohladom audia ) je toto:

- ak je to naozaj RT5, mal by tam byt HDD, ze? Tak sa chcem spytat, ci sa da na ten HDD nahadzat okrem navigacie aj nejaka hudba

- skusla som do USB pripojit iPod, no nezobtRalo ho to a ukazalo ze zariadenie je nekompatibilne. Je mozne, ze RT5 neberie iPody alebo nieco neni v poriadku? Predsalen je lepsie mat rozdelene podla Artists, Songs ako Album 1, Album 2 atd...

- ked mam pustenu navi, ako sa dostanem do 3D zonrqzenia ako na kazdej inej navi? V lavej polke ukazuje normalne kam mam odbpocit, ale ked chcem mat na celu, tak je len 2D (ved to asi poznate)...

To je zatial asi vsetko, budem vam vdacny za kazdu odpoved :cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bod 1.: ano RT4 a RT5 ma HDD; da sa nan skopirovat hudba, presny sposob vid. manual k radiu.

bod 2: hladal si na fore? isto niesi jediny s ipdom a RT4/5

bod 3: minimalne RT4 nema realny 3D nahlad, len tzv. 2,5D..., kedze nemam RT5 zaväznu odpoved Ti dat neviem. pripadne pozri manual.

Na tu navi aj HDD som prisiel, no neviem sa nejako toho ipodu dopatrat. Vsetko, co sa tu riesi, sa tyka vhodnrj supravy na dorobenie pripojky USB, nie k tomuto radiu bola origos z vyroby, tak hladam niekoho kto to ma tak isto + pouziva iPod, no zatial som nic take nenasiel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 roky později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...