Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

307cc ala m3t4L_m4n


m3t4L_m4n

Recommended Posts

Nene.. Podľa mňa to je škoda prachov takéto \"prehliadky\".. Auto som si prekontroloval sám :D Pozrel som všetky žiarovky či svietia, ledky v parkovačkách som pre istotu vymenil za klasické žiarovky a toť všetko.. Mal som na emisiách ešte obrovskú rezervu takže lambda funguje ako má.. Podľa mňa je lacnejšie dať auto na TK a EK a ak niečo zistia viem presne čo mám opraviť a opakovaná kontrola už nie je taká drahá :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 měsíce později...

Tak mám zase \"radosť\" .. Asi pred dvoma dňami sa mi pokazil senzor ktorý je na kľučke spolujazdca.. Odvtedy sa mi okno stále spúšťa hore dole. Asi tam natiekla voda alebo čo.. Nová kľučka 50 eur len som sa nedopátral v SB či obsahuje aj dotykový senzor.. Skúsim to ešte rozobrať či to nebude len nejaký zoxidovaný kontakt.. Aspoň sa človek nenudí :roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Po dlhšej dobe zase trochu úprav. Striekanie plastov v interiéry, teraz dúfam už naposledy s pištoľou a poriadnou farbou. Bude grafitová metalíza tak sa dúfam podarí :P Foto potom pripojím.. Senzor na dverách sa sám \"opravil\" takže tipujem že sa tam nejak dostala vlhkosť.. Ale aj tak by bolo lepšie sa na to pozrieť.. Ale podľa SB to vyzerá že je kľučka na nitoch :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 roky později...

Tak sa tu hlásim po véééľmi dlhej dobe. Objednal som už nové auto od inej značky konkrétne Opel tak dúfam, že budem spokojný. Testovacia jazda bola super a dal som si tam parádnu výbavu takže bude radosť jazdiť. Moje CC ešte aj po tých rokoch slúži ale už bol čas na zmenu :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm koukám že na první stránce už Ti nefungují ty obrázky :(  Imageshack zase ... Pokud je ještě máš ty fotky nahrál bych to normálně do příspěvku (tedy pokud je tam chceš mít, žejo)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...