Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co dokáže mráz !!!


merkurek

Recommended Posts

To Oddie: Jestli mu to praskalo změnou teploty, tedy při zapnutí/vypnutí vyhřívání, tak je to jednoznačně výrobní vada skla, což by podle mě lehce potvrdil každý soudní znalec v oboru skla. Jde o porušení výrobního postupu při chlazení, čímž vznikne ve skle vyšší vnitřní pnutí, než dovoluje norma. A pak stačí mechanický úder nebo prudší změna teploty, a sklo prdne. Možná by měl při výměně žádat sklo od jiného výrobce, jestli mu to v rámci reklamace dovolí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Lidičky ještě že existujete. Už delší chvilku jsem si lámal hlavu z jakého důvodu mi teče olej pod hlavou ventilů a v měrce na olej mám emulzi. Už už jsem chtěl dát autíčko do servisu (i přes to jaké děsivé mám zkušenosti) na výměnu pístních kroužků. Pak jsem si ale přečetl tuhle diskuzi a okamžitě se vrhnul na tu prokletou hadici na vyrovnávání tlaku. Zamrzlá sice nebyla,ale těch sraček co tam bylo až hrůza. Teď už autíčko přede jako kotě,takže díky všem za příspěvky!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...