Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

406 coupé by tom406


tom406

coupé V6 powered by tom406 - impreza je doma  

  1. 1. coupé V6 powered by tom406 - impreza je doma


  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Ahoj všem.díky za chválu jsem rád že se můžu s vámi poradit o nějaké zkušenosti.K těm kolům jsou to kola RSL dovezená z USA http://cgi.ebay.com/ebaymotors/18-RSL-RICOCHET-RIMS-4-LUG-WHEELS-4x100-4x114-3-SILVER_W0QQitemZ140218871859QQcmdZViewItem?hash=item140218871859

jejich hmotnost je 9kg .Na 18\" je to docela pod míru tak ,že docela dost lehké.Jinak svezení už moc není jako v civilním voze ale je to paráda. velká nasávací klapka a sání 3,5\" zodpovědně syčí. Ještě nějaké kosmetické ladění. Na sraz bych určitě jel alespoň některé z Vás co píšete poznat a pokecat. http://www.406.nolimit.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman
Původně zaslal: tom406

Tak kde to vázne? názory, dotazy,odpovědi sem s tím;););)

A co bys chtěl slyšet??Každý ti to chválí tak co jiného,to musíš býti spokojenej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

to věřím,ale každý má svoje,, pokud bych viděl osobně tak se i jinak povídá chválí či kritizuje,než co vidí na fotkách.Auto máš hezké,pokud jsou finance tak není problém si s autem hrát a nehledě mít k tomu i garáž a ne parkovat venku.Mohu říci že jsem o cupé přemýšlel před půl rokem,ale sešlo z toho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: suno

podla mna je ten regulator uplne zbytocny... ved ty si ho dal vlastne \"do cesty\" a len si obmedzil ten tlak.... tym regulatorom nemas ako dosiahnut aby to malo vacsi tlak, mozes ho nim len znizit a tym paoom je to riadna kokotina :potlesk

jj...asi tak...pěkná blbost,docela souhlasím...ty trubky a hadice jsou dimenzovány na cca 20barů, takže ti nic praskat nebude...a ten regulátor ti pak neumožní plný výkon při plném sešlápnutí akcelerátoru...musel by si tam nastavit min tlak plnění vstřikovačů asi 6barů, když ladíme závodní mašiny, tak se tam ladí čerpadlo na nějakých 8 barů plnění, aby to mělo dost paliva....max jde pak zpět přepadem do nádrže...to by si pak mohl mít dost ochuzený, když máš ted jiný odpor v sání a jiný tlak v palivové soustavě a taky tomu musí odpovídat palivové čerpadlo!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6 bar. na seriové atmosféře jo?? :o a jinak co to píšeš? ten regulátor je schopen zvednout tlak až na 10 bar. a výkonové čerpadlo se nedává podle tlaku ale podle průtoku!!!! když regulátor zaškrtí zpátečku přepadu a zvedne se tlak tak podle mapy ECU když se prodlouží délka vstřiku tak by seriové čerpadlo nebylo schopno plnit. jak můžeš souhlasit s názorem že jsem ho dal do cesty vždyt na každém takovém autě je regulátor v cestě akde jinde by měl podle tebe být? jen jsem zrušil ten sériový a nahradil ho tímto abych mohl namapovat ECU!!!!!!!!!! a víš kolik je mimochodem 20bar? běžná hadice v autě by praskla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cau Tome,mam takovou prosbu,jak jsi sem daval odkaz na OCT viz

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Oil-Catch-Tank-Can-Red-Universal-Impreza-WRX-STI-EVO-LX_W0QQitemZ250230768988QQcmdZViewItem?hash=item250230768988

slo by to nejak pres tebe objednat?U nas jsem nasel nejlevnejsi za 1590kc,oproti 15usd je to strasne predrazeny,klidne bych poslal penizky predem,to je uz na domluve.dik za odpoved

PS.jeste kdyby jsi vedel o nejakem benzinovem filtru k motoru

[upravil dne 3/4/08 genzer]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj...asi tak...pěkná blbost,docela souhlasím...ty trubky a hadice jsou dimenzovány na cca 20barů, takže ti nic praskat nebude...a ten regulátor ti pak neumožní plný výkon při plném sešlápnutí akcelerátoru...musel by si tam nastavit min tlak plnění vstřikovačů asi 6barů, když ladíme závodní mašiny, tak se tam ladí čerpadlo na nějakých 8 barů plnění, aby to mělo dost paliva....max jde pak zpět přepadem do nádrže...to by si pak mohl mít dost ochuzený, když máš ted jiný odpor v sání a jiný tlak v palivové soustavě a taky tomu musí odpovídat palivové čerpadlo!!!

Vážený ladiči závodních (jako firemních, tedy patřících nějakému závodu?) mašin, buď neumíš číst a nebo nechceš číst. A nebo si jen chytrolín. Každý vůz má regulátor tlaku paliva, na tom se shodneme ne? Nu a ten vykopnu z auta ven a místo něj dám opět regulátor tlaku paliva, ovšem já tam dám regulator s možností manuální regulace navíc vybavený budíkem, kde si mohu vklidu přečíst stav tlaku paliva. ještě pořád mě chápeš? Oki, já si díky této možnosti mohu poladit tlak paliva dle mé chuti, tedy spíše dle chuti motoru.

Shrnuto a podtrženo. Kde sem to ucpal? Kde sem přidal brzdu do systému? Já jsem jen upgradeoval regulátor tlaku paliva. Tak si prosím přešlápni, postav se do kouta a potichu hvízdej. Díky :papa

[upravil dne 3/4/08 GOD Mr.Brady]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: GOD Mr.Brady

jj...asi tak...pěkná blbost,docela souhlasím...ty trubky a hadice jsou dimenzovány na cca 20barů, takže ti nic praskat nebude...a ten regulátor ti pak neumožní plný výkon při plném sešlápnutí akcelerátoru...musel by si tam nastavit min tlak plnění vstřikovačů asi 6barů, když ladíme závodní mašiny, tak se tam ladí čerpadlo na nějakých 8 barů plnění, aby to mělo dost paliva....max jde pak zpět přepadem do nádrže...to by si pak mohl mít dost ochuzený, když máš ted jiný odpor v sání a jiný tlak v palivové soustavě a taky tomu musí odpovídat palivové čerpadlo!!!

Vážený ladiči závodních (jako firemních, tedy patřících nějakému závodu?) mašin, buď neumíš číst a nebo nechceš číst. A nebo si jen chytrolín. Každý vůz má regulátor tlaku paliva, na tom se shodneme ne? Nu a ten vykopnu z auta ven a místo něj dám opět regulátor tlaku paliva, ovšem já tam dám regulator s možností manuální regulace navíc vybavený budíkem, kde si mohu vklidu přečíst stav tlaku paliva. ještě pořád mě chápeš? Oki, já si díky této možnosti mohu poladit tlak paliva dle mé chuti, tedy spíše dle chuti motoru.

Shrnuto a podtrženo. Kde sem to ucpal? Kde sem přidal brzdu do systému? Já jsem jen upgradeoval regulátor tlaku paliva. Tak si prosím přešlápni, postav se do kouta a potichu hvízdej. Díky :papa

[upravil dne 3/4/08 GOD Mr.Brady]

Tak tak a nedá si pokoj a nedá

[upravil dne 3.4.2008 tom406]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...