Sign in to follow this  
Followers 0
sekaj

Výměna zadních destiček

5 posts in this topic

Čauves borci mohl by mi někdo poradit s víměnou zadních destiček u 307?Musim je teť vyměnit tak se chci zeptat,těch z vás co jste je měnili,na postup.Poraďte díky.

Ahoj, omlouvám se, že neodpovídám na otázku, ale proč je chceš měnit? Zadní destičky? Ty by měly vydržet věčnost, vždyť zadek skoro nebrzdí. Leda, že bys je utrh nebo jel se zataženou ručkou...

Původně zaslal: sekaj

Čauves borci mohl by mi někdo poradit s víměnou zadních destiček u 307?Musim je teť vyměnit tak se chci zeptat,těch z vás co jste je měnili,na postup.Poraďte díky.

uz sa to tu preberalo sto krat, hladaj...neni to ziadna veda.....zkodit dole koleso.

zhodit lanko rucnej brzdy, odmontovat dve skrutky co drzia prasiatko na tlmici, resp . naboji.....ak si trochu zrucny, nemusis ani odpajat tlakovu hadicku...vyhodis stare oblozenie ....ocisti viditka od sajrajtu a hrdzy, skontroluj valcek, ak bude velmi vytlaceny a nepjde ti nahodit na kotuc a nevojdu tam nove oblozenie treba ho zatocit spat dnu....ale to radsej pri odpojenej hadici....... ked to tam narves vsetko naghodit spat a odvzdusnit cely brzdovy system, novu brzdovu kvapalinu a tak..... je to robota na hodku....pri odvzdusniovani niekoho potrebujes kto ti bude slapat na pedal brzdy :D:D:D:papa:papa

česť praci

odšroubuješ třmen, a otáčením po směru ručiček s tlakem na vnitř zatlačíš píst do vnitř. ted jsem to v sobotu dělal