Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

coupe


agresssor

Recommended Posts

Původně zaslal: VladoHA

kolko euracou chce za to coupe?ja osobne by som chcel strasne moc 2,2benzin ale zohnat je kurva proble a 3l sa da uzivit ale pokial jazdis dialkove trasy ak po meste tak na Cerpacky ta budu milovat 16L na 100km ked si slusny sofer inak v pohode 20l sice 2,0l tiez zere aj travu vedla cesty tych 10-12l ale celkom svizne samosky ze mesto dilaka tak 8l ked ides tak normalne 100-110km/h inak pekne vozenie a hlavne pohodlne

Z vlastne skusenosti musim povedat ze toto je pekna blbost :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: VladoHA

myslis tu spotrebu tak kolko ti to spapa

Hej myslim tu spotrebu.

Ja konkretne mam ak chodim normalne ako clovek do prace a obcas na to stupim pri predbiehani a podobne tak 9,0 l/100 km.

Ak chodim uplne ze na spotrebu spravil som 7,5.

Ak tomu cely cas stupam tak mam 10.

Dnes som 50 km skusal do vrchu stale plny plyn brzda plny plyn brzda, proste cisto sportova jazda...a priemerka na tychto 50 km bola 13,2....

Inak dlhodobo priemernu mam 9.

Teraz momentalne mam 12...ale to preto ze som natankoval, vynuloval palubak presiel 300 m a stal na mieste asi 15 minut, potom som presiel 10 km....takze ak pojdem zajtra alebo kedy klesne.

Samozrejme okamzita ked na to stupim rastie hned po 30 a viac radsej neukazuje...ale to je okamzita takze to nic.

Ak idem 90 na tempomate okamzita je 6,0 - 6,5....takze ak by sa chodilo iba medzimesto by to bolo cool :potlesk

Vsetko zalezi od stylu jazdy a to je na to V6 krasne. :roker

Takze tie cisla co tu pisete no neviem neviem....

[upravil dne 9.2.2008 Y2K]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jozefsv

ja mam momentalne prejdenych od natankovania 420km a mam momentalne 9,9 na 100km.z toho asi 170km medzimesto a ostatne mesto.ale pomaly nejazdim ani mesto.

Y2K- ked stojis na mieste tak ti tiez stupa spotreba?

Hej hej....toto su uz ine cisla, ktore mozem len potvrdit....aj ja ked chodim akoze rychlo (strasne zalezi na akceleracii) tak mam podobne.

JOZEFSV- ano jasne ze ano, ved je to pochopitelne, ak stojis na mieste tak teoreticky mas nekonecnu spotrebu, koncern WV to riesi tym ze sa ti prepne na spotrebu za hodinu (l/h) co je rozumne podla mna....no tieto nase auta nie....taaakze ak stojis tak ti priemerka zavratne stupa nakolko nejdes ziadne km (co je teda aj zlomok l/km , ak dosadis ze km je vlastne 0 tak zlomok je nekonecno) :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

skus nabrat plnu najazdit po meste 100km a potom dotankuj do plnej a nepozeraj na palubny comp a potom zistis ci po meste budes mat 9 L ked som to skusal len:roker tak z hecu na 2,0l ked som akoze tomu trochu slapal neradil so pod 4000ot tak mi od plnej chybalo 14l tak to skus a potom pozeraj na comp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: VladoHA

skus nabrat plnu najazdit po meste 100km a potom dotankuj do plnej a nepozeraj na palubny comp a potom zistis ci po meste budes mat 9 L ked som to skusal len:roker tak z hecu na 2,0l ked som akoze tomu trochu slapal neradil so pod 4000ot tak mi od plnej chybalo 14l tak to skus a potom pozeraj na comp

Ja sa neriadim len compom...jasne ze to pocitam aj kolko spalim realne..

A po meste nedokazem nabehat 100 KM tak toto nemozem potvrdit....aaaale ked radis tak ako vravis ani sa necudujem.

Inak moj palubak ma odchylku asi 0,2 l na 100 km...takze je celkom presny...sa divim obcas

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Y2K

Původně zaslal: jozefsv

ja mam momentalne prejdenych od natankovania 420km a mam momentalne 9,9 na 100km.z toho asi 170km medzimesto a ostatne mesto.ale pomaly nejazdim ani mesto.

Y2K- ked stojis na mieste tak ti tiez stupa spotreba?

Hej hej....toto su uz ine cisla, ktore mozem len potvrdit....aj ja ked chodim akoze rychlo (strasne zalezi na akceleracii) tak mam podobne.

JOZEFSV- ano jasne ze ano, ved je to pochopitelne, ak stojis na mieste tak teoreticky mas nekonecnu spotrebu, koncern WV to riesi tym ze sa ti prepne na spotrebu za hodinu (l/h) co je rozumne podla mna....no tieto nase auta nie....taaakze ak stojis tak ti priemerka zavratne stupa nakolko nejdes ziadne km (co je teda aj zlomok l/km , ak dosadis ze km je vlastne 0 tak zlomok je nekonecno) :papa

to mi je jasne.len skoda ze to nie je vyriesene inac

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jozefsv

Původně zaslal: Y2K

Původně zaslal: jozefsv

ja mam momentalne prejdenych od natankovania 420km a mam momentalne 9,9 na 100km.z toho asi 170km medzimesto a ostatne mesto.ale pomaly nejazdim ani mesto.

Y2K- ked stojis na mieste tak ti tiez stupa spotreba?

Hej hej....toto su uz ine cisla, ktore mozem len potvrdit....aj ja ked chodim akoze rychlo (strasne zalezi na akceleracii) tak mam podobne.

JOZEFSV- ano jasne ze ano, ved je to pochopitelne, ak stojis na mieste tak teoreticky mas nekonecnu spotrebu, koncern WV to riesi tym ze sa ti prepne na spotrebu za hodinu (l/h) co je rozumne podla mna....no tieto nase auta nie....taaakze ak stojis tak ti priemerka zavratne stupa nakolko nejdes ziadne km (co je teda aj zlomok l/km , ak dosadis ze km je vlastne 0 tak zlomok je nekonecno) :papa

to mi je jasne.len skoda ze to nie je vyriesene inac

No tak to je uz otazka na vyrobcu....

Lebo naozaj realne to skresluje spotrebu...si myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja sa neriadim len compom...jasne ze to pocitam aj kolko spalim realne..

A po meste nedokazem nabehat 100 KM tak toto nemozem potvrdit....aaaale ked radis tak ako vravis ani sa necudujem.

Inak moj palubak ma odchylku asi 0,2 l na 100 km...takze je celkom presny...sa divim obcas

mozem potvrdit.prepocitaval som si to aj podla toho kolko km som vyjazdil na nadrz takmer do sucha a nejake deco bol rozdiel.dost presne

vlado - ked budes dusit aj 1,2 htp tak dokazes v meste urobit podobnu spotrebu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jozefsv

Ja sa neriadim len compom...jasne ze to pocitam aj kolko spalim realne..

A po meste nedokazem nabehat 100 KM tak toto nemozem potvrdit....aaaale ked radis tak ako vravis ani sa necudujem.

Inak moj palubak ma odchylku asi 0,2 l na 100 km...takze je celkom presny...sa divim obcas

mozem potvrdit.prepocitaval som si to aj podla toho kolko km som vyjazdil na nadrz takmer do sucha a nejake deco bol rozdiel.dost presne

vlado - ked budes dusit aj 1,2 htp tak dokazes v meste urobit podobnu spotrebu.

jjj....suuuuhlas :potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Y2K

Neviem ako ostatni....ale ja by som teda iny motor ako 3,0 V6 do coupe nechcel....hlavne nie po tej dnesnej jazde :D

[upravil dne 9.2.2008 Y2K]

do sportoveho auta sportovy motor.

edit- vlastne ani tento sportovy nie je,ale da sa.

[upravil dne 9.2.08 jozefsv]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jozefsv

Původně zaslal: Y2K

Neviem ako ostatni....ale ja by som teda iny motor ako 3,0 V6 do coupe nechcel....hlavne nie po tej dnesnej jazde :D

[upravil dne 9.2.2008 Y2K]

do sportoveho auta sportovy motor.

edit- vlastne ani tento sportovy nie je,ale da sa.

[upravil dne 9.2.08 jozefsv]

Preeeesne taaaak....

A aj to ze nie je prilis sportovy je tiez pravda....ale na druhej strane aspon sa da vyuzit ako normalne "rodinne" auto a obcas sa aj vyblaznit.

Ale mozno by to chcelo aj viac :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...