Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co takto Ing. skupko?


skupko

Recommended Posts

Ty písmenka před jménem (popř. za ním jsou) stejně na nic ... hlavně musí mít člověk čistou mysl a zdravý rozum a hlavně být sám sebou a umět procházet životem ... :papa Sám nevím, proč ještě dělám vejšku, když mně školský systém s..e!!??:myslim

Zdraví:

Bc. Neon msš.

EDIT.: ale, samo, že Ti gartuluji ...

[upravil dne 3/4/2007 Neon]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: skupko

Původně zaslal: Aluška

Taky gratuluji, taky jsem mohla mít nějaký malý titul, ale nějak to nevyšlo.... :( .

Pozri jeden titul uz mas...Kecka v PeugeotClub-e :D:aut

To máš pravdu :aut, ale pevně věřím, že tady na klubu ještě povýším a získám třeba ještě další pěkné tituly, co následují :) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neon: ona to není zase až tak úplně pravda, že by byly úplně k ničemu.

Skupko: znal jsem i horší bojovníky, málokdo udělá nějakou školu úplně bez problémů. Já jsem akorát zvolil dost odlišný způsob, dalo by se říct asertivní, prudiče jsem měl spíš na salámu, a chodil jsem ho otravovat tak dlouho, dokud ho to nepřestalo bavit - ovšem tak, abych mu nedal nějakou lacinou záminku k jednoduchému vyhození. Když měl kecy, tak jsem mu to akorát tak odkýval, a dál jej měl na salámu. Nicméně jeden kolega byl ještě drsnější - ten si i troul říct prudičovi na jednom otravném výplňovém předmětu, že je to stejně jen otravná výplň, která je k ničemu, a že mu na to se*e a nic nahrazovat nebude, že chodí do práce a nemá na to čas. A taky to nakonec udělal... Tyhle školy jsou spíš válkou nervů, ostatně já když jsem jí udělal, jeden známý o mě prohlásil, že jsem naprosto přesnou ukázkou toho, že tu školu udělá každý, kdo má ocelové nervy a olověnou pr*el.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja som tiez dokazom toho, ze tu skolu zvladne kazdy :D ale tu olovenu pr*el Ti zavidim :D tu nemam...

Ked moj kolega videl ako studujem ja, tak vravel, ze po tom ako mi ten titul nahodou daju, tak by som mal to "velike I" zamenit aspon za "male i", ak nie uplne vratit...:D:aut

..aaaa fakt ta skola nie je "uplne k nicemu"?....uff to mi odlahlo. Uz sa citim fakt dobre :D:D:D:D:aut:papa

Tento rocnik som bol v skole dokopy tri dni na prednaskach....:aut:aut:aut

[upravil dne 3/4/2007 skupko]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Neon

Původně zaslal: aka

neon: jakou na to mas kvalifikaci?:aut:mrk

Více, než dostatečnou ... mám na to prostě CIT :mrk

Uaaaa a coskoro aj s titulom Inzenyyyrr...mno dokym nim nebudes, tak by som Ta snad mohol zastupovat, nie? :D:D:aut:myslim

Som tiez citlivy...:mrk

[upravil dne 3/4/2007 skupko]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...