Sign in to follow this  
Followers 0
Mef

Kudy na displej?

8 posts in this topic

Čau odborníci!:super

Mám dotaz. Kudy se dostanu k tomuhle displeji? Nějak mi přestal fungovat.:myslim

post-0-14109595439436_thumb.jpg

Včera sem tu prolejzal celou diskuzi o P405 a tam byl odkaz na naskenovanou cca 300stránkovou knížku o 405 v češtině. Je tam naprosto vše, i to vyndavání displeje, tak hledej hledej. Určo se to hodí. Je umístěná někde tady na webu.

[upravil dne 24.3.2007 M.a.R.i]

Nevim proč,ale ten odkaz mi to sem pořád dává v týhle podobě,tak to zkopíruj.

[upravil dne 24.3.2007 M.a.R.i]

Díky:super Už jsem to našel. Doufám že až to budu vyndavat, nerozlámu půl palubky jako u citroena.:D

V tom manuálu píšou, že je třeba odstranit celou středovou konzoli, ale neni to tak. pokud máš dost silný nervy, vyndej kryt rádia s pružinkou (její nasazení zpět neni ale jednoduchý), potom odšroubuješ dva torx šrouby zespodu krytu, dva vzadu nad rádiem, jeden pod spínačem vyhřívání zadního okna (jeden z těch tří určitě) a jeden je pod tím trojúhelníkovým krytem nahoře. Pak už jen stačí zatáhnout a je to venku. Displej je zezadu našroubovaný dvěma šroubama na křížovej šroubovák.

Původně zaslal: Dundee

V tom manuálu píšou, že je třeba odstranit celou středovou konzoli, ale neni to tak. pokud máš dost silný nervy, vyndej kryt rádia s pružinkou (její nasazení zpět neni ale jednoduchý), potom odšroubuješ dva torx šrouby zespodu krytu, dva vzadu nad rádiem, jeden pod spínačem vyhřívání zadního okna (jeden z těch tří určitě) a jeden je pod tím trojúhelníkovým krytem nahoře. Pak už jen stačí zatáhnout a je to venku. Displej je zezadu našroubovaný dvěma šroubama na křížovej šroubovák.

Jo jo s pružinkama jsem si už sví užil:D Jinak dík za radu. Doufám že mě tam nebude čakat nějaká past na mamuty:D:D:D

Žádná past, je to pohodička, já to měl venku nedávno :D Demontáž, rozebrání a složení displeje a montáž mi trvala cca hodinu a čtvrt.... :super