Sign in to follow this  
Followers 0
Dundee

Přední světla

100 posts in this topic

To je dobře. Můžou zlevňovat další věci. Jen aby to nebylo na úkor kvality.:myslim:myslim:myslim:super:super:super

Ještě to neni ono, ale na jaře za ně chtěli pár kaček přes 10.000,- a ještě navíc se musely objednat ze zahraničí, u nás nebyly v nabídce... Pokud za každýho půl roku takhle hezky zlevněj, za rok budou pod pět a jdu do nich (hezká utopie, co? :D) :super

Původně zaslal: Dundee

Ještě to neni ono, ale na jaře za ně chtěli pár kaček přes 10.000,- a ještě navíc se musely objednat ze zahraničí, u nás nebyly v nabídce... Pokud za každýho půl roku takhle hezky zlevněj, za rok budou pod pět a jdu do nich (hezká utopie, co? :D) :super

Hm pěkný plány.... :D :D

Hezký světýlka.......opravdu škoda, že nejsou s černým podkladem - to bych se asi hodně rozmějšlel :myslim:myslim

Původně zaslal: Dundee

JJ, moc hezký plány máš...:super Jenom je smutný, že za 7500,- se dají na bazarech už sehnat i ty nejstarší čtyřistakule (sice dezolátní stav, ale ...) ... Takže závěrem: já bych to do toho auta už asi nevrazil ani za 5tis... myslim, že už jsem do něja \"nafutroval\" celkem dost ...:nevim

Původně zaslal: Bohouš

Hezký světýlka.......opravdu škoda, že nejsou s černým podkladem - to bych se asi hodně rozmějšlel :myslim:myslim

Dělaj se, ale tuta firma je asi nedodává, leda se jich zeptat...

Původně zaslal: Neon

Jenom je smutný, že za 7500,- se dají na bazarech už sehnat i ty nejstarší čtyřistakule (sice dezolátní stav, ale ...) ... Takže závěrem: já bych to do toho auta už asi nevrazil ani za 5tis... myslim, že už jsem do něja \"nafutroval\" celkem dost ...

Seženeš dezolátní stav z roku 87, ale k čemu, když máš novej model? :D U mě by se těch 5 tisíc vyplatilo, vlastně by se vyplatila i tahle cena, protože kompletní nová lampa H4+H1 stojí v Kelly cca 5500,- :D Takže pokud budu potřebovat nový světla, objednávám tyhle s černym podkladem :D

Tak jak na to koukám, tak celkově se mi více zamlouvají asi origo světla, anebo by myslim ještě ušla světla čirá, ale bez \"angel eyes\" ... to se na to čuprhranatý auto prostě nějak nehodí (už asi stárnu, ale je to tak).

Jinak Dane - máš pravdu, že než koupit nový v Kelly, tak se Ti tyhle vyplatěj, kor když se Ti líběj, ale já bych v případě potřeby koupil jetou sadu na vrakáči, nebo na inzerát a dají se sehnat i kolem litru ....:D:papa

ps: ale ta detailní fotka je pěkná...

Dost mě tam evokujou ty diody coby parkovačka.... Jinak vzpomeň na světla od morette, stojí trojnásobek než tyhle a vnitřní světla se daj v případě potřeby zaměnit s těma z Š110 :D

Hmmm takhle na autě vypadají \"zvláštně\" i když to míčko na fotce nevypadá nic moc - namá ani ty chromové nesmysli na masce :roker:roker

Původně zaslal: Bohouš

Hmmm takhle na autě vypadají \"zvláštně\" i když to míčko na fotce nevypadá nic moc - namá ani ty chromové nesmysli na masce :roker:roker

Ty chromový nesmysly měly čtyřkolky ... ale jinak souhlas s tvým názorem ...

Původně zaslal: Neon

Ty chromový nesmysly měly čtyřkolky ... ale jinak souhlas s tvým názorem ...

No kdyť jo, néééé ???? :D:D:D

Mě taky ne.Nevim proc,ale jakmile popojdu cca 2 metry od monitoru,připomíná mi to osobak od Tatry :myslim