Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

volnobeh XU9M


.mycTD

Recommended Posts

Původně zaslal: .mycTD

Tak volnobeznej ventil fakt nebeha :nevim

Nevi nekdo kdy a jaky napeti do neho ma jit? Ja nasel jen hodnoty odporu, ktery mam merit na tom motorku.

Jeste dva dotazy:

1/ Nemohl by mi, prosim, nekdo zmerit odpory mezi jednotlyvymi poly toho 3pol konektoru na ventilu? Vzdycky namerim dvakrat cca 20ohmu a jednou cca 40ohmu, tak jestli je to normalni, ze jsou dve vinuti propojena.

2/ Volnobezny ventil by se mel asi ve vyzsich otackach zavirat, ne? Takze jestli zustava viset v otevrene poloze, tak je to jako by to vlastne prisavalo pod klapkou:myslim

[upravil dne 1.10.06 .mycTD]

tak ho prubni vytahni konektor, vytahny z nej hadici a prstem nebo sroubovakem s nim pootoc a kdyz pak vratis konektor a postis do nej strom po zapnuti klicku musi se vratit do puvodni polohy hlavne s nim musi jit pootocit zlehka nesmi drit
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

napajeni (9V) je predpokladam prostredni svorka (2), odpory jsou taky jak pises.

Ja mam ale pocit, ze RJ neposila nic na 1 a 2, proste motorek nedostava zadna signal. Kdyz na nej (motorek) privedu napeti, tak se na obe strany pohybuje.

Takze bych ted potreboval vedet, co se normalne vyskytuje na tom konektoru krome tech >9V

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...