Sign in to follow this  
Followers 0
TiborTeam

Autokelly v Opavě

6 posts in this topic

Autokelly připravuje novou prodejnu v Opavě :super Na webu zatím nemají info ale včera dolepovali reklamy na výlohy. Je to na Těšínské, kousek před Ostrojem :roker

Tak jsem tam včera byl s dotazem na náhradní díly a ptal jsem se na možnost slevy přes Peugeot club. Personál o žádne akci s našim klubem neví (ani pod názvem Občanské sdružení atd.). Nabídli mi pouze jejich 5% slevu pro registrovaného zákazníka.

To jsi tam byl asi předemnou :-) Protože včera jsem tam taky byl a vysvětlil té mladé šikovné paní :super ža to platí pro Amis de Lion !!! To našla v PC !!! A kartu Autokelly už mám taky :D

To by možná mohlo být i jako návrh pro členskou kartu, kde by spíš mělo být uvedeno \"Amis de Lion, obč. sdr.\"

Vidím, že jsme jednali s tou samou pěknou paní (slečnou?). Teď je otázka, jestli při příští návštěvě nebudeš jednat s někým jiným a nebudeš to vysvětlovat znovu.

Původně zaslal: Bret

Vidím, že jsme jednali s tou samou pěknou paní (slečnou?). Teď je otázka, jestli při příští návštěvě nebudeš jednat s někým jiným a nebudeš to vysvětlovat znovu.

Jasan, za hřích by stála :super

Oni to mají v PC, zákazník Amis de Lion, u toho mají Peugeot-Club. Takže nahlásíš, že kupuješ na zákaznický účet Amis de Lion, ukážeš kartičku a hotovo :super