Přejít na obsah
TiborTeam

Autokelly v Opavě

Recommended Posts

Tak jsem tam včera byl s dotazem na náhradní díly a ptal jsem se na možnost slevy přes Peugeot club. Personál o žádne akci s našim klubem neví (ani pod názvem Občanské sdružení atd.). Nabídli mi pouze jejich 5% slevu pro registrovaného zákazníka.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

To jsi tam byl asi předemnou :-) Protože včera jsem tam taky byl a vysvětlil té mladé šikovné paní :super ža to platí pro Amis de Lion !!! To našla v PC !!! A kartu Autokelly už mám taky :D

To by možná mohlo být i jako návrh pro členskou kartu, kde by spíš mělo být uvedeno \"Amis de Lion, obč. sdr.\"

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Vidím, že jsme jednali s tou samou pěknou paní (slečnou?). Teď je otázka, jestli při příští návštěvě nebudeš jednat s někým jiným a nebudeš to vysvětlovat znovu.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Původně zaslal: Bret

Vidím, že jsme jednali s tou samou pěknou paní (slečnou?). Teď je otázka, jestli při příští návštěvě nebudeš jednat s někým jiným a nebudeš to vysvětlovat znovu.

Jasan, za hřích by stála :super

Oni to mají v PC, zákazník Amis de Lion, u toho mají Peugeot-Club. Takže nahlásíš, že kupuješ na zákaznický účet Amis de Lion, ukážeš kartičku a hotovo :super

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku