Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Šebetov 2006


Medvěd

Recommended Posts

Původně zaslal: Bohouš 205 GTI

Původně zaslal: Vertex

No jo panáčku, když máte s Žílou a Mardou pozinkovaný krky, tak se nediv, že Ti přijde trošku slabší :D:D:D

Asi tak nějak.....je to totiž děsně silný :mrk:mrk

No taky se nedivím....hlavně že tu někdo povídal,že už tohle ovoce nechce vidět.... :aut :aut :aut :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: voštík

Původně zaslal: Vertex

Na obranu své sexuální orientace připomínám, že ručník je spíše oranžový než růžový:mad::mad:

Nene Vertíčku, ten ručníšek je při srovnání s barviškou Neonkovy kuzišky opravdu růžofoušký :D

Nebo je Neonešek oranžovoušký?:D

FOTOMONTAGE :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vertex

Původně zaslal: Neon

Původně zaslal: Vertex

Hele, čistá růžová to není a to budu tvrdit i kdyby byla :D:D:D:

Tyjo je a je (to neokecávej - každej sme nějkakej:D:D) - tohle je růžový, jako sele - nebo jsi snad viděl někde běhat oranžový?:D:D:D

Ale za vlajku díky:papa

Člověk si pořád něco nalhává :D:D:D Tak aspoň že mi nepatřily ty červený trenýrky :aut:aut

Mě by spíš zajímalo, komu patřilo to stádo bílejch slonů, co sem zahlédl k ránu přebíhat přes louku :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: voštík

Vector: slunatka byla z nedalekeho odchovu :D to bylo hned vedle placku na jizdu zrucnosti, pamatujes? :D

Nojo to by mohlo bejt, já už měl strach, že sem měl nějaký haculinace, nebo co. :D

Viděls toho prvního slona ? Ten zvoneček co měl na krku... ?? Fakt síla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a tos nevidel asi topho posledniho, tom jel na zadech chlap, podobny ParouBackovi, na klacku privazany rudy trencle a kdyz slon preskakoval plot, tak se trencle uracily spadnout i s tim chlapem. Chlap odkulhal do nedaleke hospody, trenky lezeti ostaly na zemi.

mylsim, ze jsem vyresil zahadu rudych trenyrek :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vertex

Chtěl bych učinit doznání, jsem vinen, ručník je růžový, přesvědčil jsem se o tom z Minimaxových fotek :mad::mad::mad::mad: :D:D:D:D

Hahachá - a má ono doznání snad ještě nějaké pokračování???:myslim:myslim:D:D:D:D:D

Je o něj docela zájem asi se na něj udělá veřejná dražba...:-) takže jestli ho budeš chtít zpět, budeš si ho muset vydražit...:D:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Neon

Původně zaslal: Vertex

Chtěl bych učinit doznání, jsem vinen, ručník je růžový, přesvědčil jsem se o tom z Minimaxových fotek :mad::mad::mad::mad: :D:D:D:D

Hahachá - a má ono doznání snad ještě nějaké pokračování???:myslim:myslim:D:D:D:D:D

Je o něj docela zájem asi se na něj udělá veřejná dražba...:-) takže jestli ho budeš chtít zpět, budeš si ho muset vydražit...:D:papa

Aháá tak Neon neví, jak by přišel k penězům tak sbírá věci a pak je draží... no to vysvětluje tu spoustu věcí, co \"našel\" :D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Neon

Původně zaslal: Vertex

Chtěl bych učinit doznání, jsem vinen, ručník je růžový, přesvědčil jsem se o tom z Minimaxových fotek :mad::mad::mad::mad: :D:D:D:D

Hahachá - a má ono doznání snad ještě nějaké pokračování???:myslim:myslim:D:D:D:D:D

Je o něj docela zájem asi se na něj udělá veřejná dražba...:-) takže jestli ho budeš chtít zpět, budeš si ho muset vydražit...:D:papa

Ne, nemá, nechci lacino sbírat hvězdičky :D:D:D

Ale vám klukům z Prahee bych mohl vyprávět :D:D:D:D Ručník už téměř není v mém vlastnictví:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...