Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nechce sa mi sparovat radio s ovladanim na volante


slovacik

Recommended Posts

Ahojte. Nevie mi niekto poradit? Mal som radio (original) a vsetko fungovalo no nemalo obrazovku ani navigaciu atd atd. Tak som kupil nove radio (cinak) no nepodarilo sa sparovat s ovladanim na packy. Nemenova firma mi povedala ze je to koli tomu ze je to cinak. Tak som kupil original pioneer SPH-DA120. No ako spravne tusite ovladanie aj tak nefunguje. A tak sa chcem opytat ci nahodou nemate podobny problem alebo ci nevlastnite nieco podobne ako je v linku https://www.google.sk/search?q=autoradio+peugeot+307&client=ms-android-samsung&biw=360&bih=560&prmd=ivn&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjr7dKw5_rMAhWBCcAKHQJjCpAQ_AUIBigB#imgrc=deNhOiTcuSGIJM%3A . Ak mate nejaku radu budem vdacny a ak ste majitelom takeho radia ako v linku chcel by som sa dohodnut na skuske ci by fungovalo na packach. Prosim odpovedajte mi na mail. hrebikmaros@gmail.com

DAKUJEM

A aby som nezabudol ide o 307 cc r.v.2005

Upraveno uživatelem slovacik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Tak pokud rádio "ani nezapne" jak píšeš výš, tak je asi blbě zapojený a když zapojili Kenwood a šlo to, tak si u nich nech zapojit ten Pioneer, sice to zaplatíš, ale zase to pojede a budeš to mít v klidu, z vlastní zkušenosti vím, že je kolikrát lepší na něco našetřit a nechat si to udělat vod odborníka a pořádně než se s tím sr_t sám a stejně to stojí za nic a to nemyslím jenom na autě, ale obecně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...