Edison Odesláno 1. duben 2015 Autor Odesláno 1. duben 2015 Tato informace by mi pomohla... Dík.. Citovat
lape Odesláno 1. duben 2015 Odesláno 1. duben 2015 (upraveno) Tak je pravda,že já už to mám nějaký ten rok a nezajímal jsem se jestli to jde ještě zřídit i pro obyčejné mobily s tím,že se člověk přihlašuje zadáním číselného hesla,přes GSM síť bez nutnosti připojení k netu,nebo už to valí jen na smartphony,ale nemám ani žádnou spešl SIMku jak tady někdo psal,že mu to funguje přes ní.Koupená SIMka Mobil.cz a přihlášení probíhá zavoláním na číslo S24 a naťukáním jména a hesla.Ale je možné,že v dnešní hypersuper době,kdy má každý aplikaci i na vytření zadní brady už na to ČS taky přešla a toto klasické GSM bankovnictví nechává už jen lildem kteří to mají a nově to valí aplikacemi.Jo a ten link cos posílal je na službu Servis 24 mobilní banka,předpokládám,že ty sháníš spíš službu,kterou mají značenou jako Servis 24 telebanking http://www.csas.cz/banka/nav/osobni-finance/servis-24-telebanking/o-produktu-d00019131 Upraveno 1. duben 2015 uživatelem lape Citovat
.mycTD Odesláno 1. duben 2015 Odesláno 1. duben 2015 rikaji tomu Servis 24 GSM banking a je pravda, ze jako samostatnou sluzbu to zrusili uz pred mnoha lety, resp. sloucili s klasickym internetovym bankovnictvim Citovat
lape Odesláno 1. duben 2015 Odesláno 1. duben 2015 No nevím.Podle mě to funguje pořád stejně jako před X lety a sloučené to teda moc nemají,akorát přidali aplikace pro chytré tydlyfony.Můžeš si vybrat jakou službu chceš a která ti nejvíc vyhovuje a i ten GSM banking je pořád v nabídce jako samostatná služba http://www.csas.cz/banka/nav/osobni-finance/prime-bankovnictvi-d00019473 Citovat
Edison Odesláno 1. duben 2015 Autor Odesláno 1. duben 2015 Telebank u ČS jsem pochopil jako "audiofilní". GSM bank se kdysi ovládal čistě SMS, později se zabezpečním prostřednictvím apky na SIM. Tedy data se šifrují pomocí klíčů na sim a klíče v baňce a přístup k nim je v menu telefonu přes PIN. Samotný přenos se děje prostřednictvím "zabezpečených SMS". Myslím, že to je vcelku spolehlivé, bezpečné a maximálně nezávislé na dalších okolnosech, jako jsou data, internet, telefon, aplikace... Citovat
hardhouse.trip Odesláno 1. duben 2015 Odesláno 1. duben 2015 GSM banking mám taky od GE, ale už na něm zrušili zasílání zpráv - příchozí platbu, týdenní přehled o zůstatku, atp. Stačí jenom aby zašla na banku a nechat si to nastavit alespoň tak, ať chodí průběžně SMSky Citovat
Edison Odesláno 1. duben 2015 Autor Odesláno 1. duben 2015 Tak zase u ČSOB tohle nezrušili, info SMS choděj pořád. Zrušili GSM banking - ovládání účtu - zadávání plateb prostřednnictvím zabezpečených SMS zpráv. A to je to, co máti potřebuje. Citovat
Honza z Nera Odesláno 1. duben 2015 Odesláno 1. duben 2015 Edison: aktuální informace člověka přímo od pramene. Vzhledem k tomu, že ČS má plno klientů staršího data narození, nebudou službu GSM banking rušit. Nicméně tato služba je poměrně drahá - nevím co si pod tím představit, ale pokud jde o pár plateb měsíčně, nehraje asi pár korun na víc roli. Jde o platby zadávané pomocí obyčejného telefonu, hesla a zabezpečených sms. Snad je tato informace dostačující. Citovat
Edison Odesláno 1. duben 2015 Autor Odesláno 1. duben 2015 To je skvělá informace!! Moc děkuji za pomoc. Je zcela dostačující a plnohodnotná. Jinak ano, jde opravdu o několik álo plateb... tak max 2 - 3, takže to opravdu roli nejraje. Citovat
Honza z Nera Odesláno 1. duben 2015 Odesláno 1. duben 2015 Ještě bych doporučil - i když toto info je přímo z centrály ČS, zeptat se ještě na nějaké větší pobočce ČS o bližších informacích kolem smluv a podmínek. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.