Stipe.19 Odesláno 6. březen 2015 Odesláno 6. březen 2015 Zdravím...rozsvitila se mi oranžová kontrolka motorů již po druhé...poprvé to zhaslo a teď se to rozsvítilo zase a hlásí to Antipollution Fault (porucha se snížením emisi). Mechanik radil odpojit baterii přes noc ze se to stává...ja ale takhle nechci fungovat ze odpojim baterku...poradí někdo kde je zakopanej pes. Díky moc Citovat
Laďa Odesláno 6. březen 2015 Odesláno 6. březen 2015 To je všeobecná hláška. Takže na diagnostiku. Jinak určitě máš v autě i nějaký určitý motor a v nějakým roce to bylo vyrobené. To jsou informace, které jsou často potřebné k podávání přesných rad. Citovat
Stipe.19 Odesláno 6. březen 2015 Autor Odesláno 6. březen 2015 Máš pravdu...1,6 hdi 80Kw 12/2005 Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.