wojtěch Odesláno 28. leden 2015 Odesláno 28. leden 2015 (upraveno) Mám problém s 308cc 2.0 HDi automat, padá do nouzáku, někdy ujedu 15km někdy ani 1km a ztratí výkon. po vypnutí a zapnutí motoru zase jede (někdy i za delší cesty získá zpět svůj výkon). Do nouzáku to padne většinou při půlce plynu když následně přidám (nemusím na max) nebo na dálnici při tempomat 130 po cca 10km taky padlo do nouzaku. přijde mi to na EGR nebo Váha vzduchu ale nemůžu zjistit co by tam mohlo být špatně. auto jsem měl rozdělané takže jsem mohl něco blbě zapojit, ale podtlaky jsem kontroloval podle druhého motoru a jsou dobře zapojeny... díky za rady Motor Rhr Upraveno 31. leden 2015 uživatelem wojtěch Citovat
wojtěch Odesláno 31. leden 2015 Autor Odesláno 31. leden 2015 Spozoroval jsem ze to padá v cca 2100ot když v těchto otackach jedu plynule do kopce, nebo jsem z cca 1800otacek mirne pridal tak opět v cca 2100ot.. Citovat
janou Odesláno 1. únor 2015 Odesláno 1. únor 2015 Také isté množstvo chýb som mal na 407(r.v.2008), robila to poistková skrinka v motore. Citovat
wojtěch Odesláno 1. únor 2015 Autor Odesláno 1. únor 2015 Co konkrétně tam?? A taky ti to padalo někdy do nouzaku?? Citovat
wojtěch Odesláno 4. únor 2015 Autor Odesláno 4. únor 2015 tak změna, padá to od cca 1900ot do 2300ot. a zapomněl jsem dodat že potom nejde ani tempomat.. Citovat
wojtěch Odesláno 24. únor 2015 Autor Odesláno 24. únor 2015 (upraveno) tak jsem to teď napíchl na DIA a zůstávají tam tyto 3 chyby Upraveno 24. únor 2015 uživatelem wojtěch Citovat
Přema Odesláno 24. únor 2015 Odesláno 24. únor 2015 Zkus si půjčit od někoho váhu vzduchu....... Citovat
wojtěch Odesláno 24. únor 2015 Autor Odesláno 24. únor 2015 ok zkusím jdu hledat auto s RHR... díky Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.