PítrR Odesláno 17. leden 2015 Odesláno 17. leden 2015 Zdravím. Potřeboval bych vědět kudy vedou kabely od rádia k zadním reproduktorům v 406ce kombíku. Jde mi o to jestli se kabely v konektoru u rádia větví na pravou a levou stranu a nebo se rozdělují až v zadní části auta, a také kudy přesně vedou. Věřím že je tady někdo znalý..... Díky za odpověď. P.R. Citovat
Guest servisman Odesláno 17. leden 2015 Odesláno 17. leden 2015 Nejsem si jist , ale kabely by měly jíti okolo řadící páky dozadu a pod či za zadními sedačkami se rozvětvují na pravou a levou stranu. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.