smejo79 Odesláno 1. leden 2015 Odesláno 1. leden 2015 Vie mi niekto poradiť ako postupovať pri vymene žhavičov u p 807 dvojlitra motor je rht a kde ich mam hľadať je troichu neprihľadny. Vďaka Citovat
smejo79 Odesláno 1. leden 2015 Autor Odesláno 1. leden 2015 dik a lahšia možnosť, lebo mam problem vtom ,že žhaviče su asi od zadnej strany a chcem védieť ,či ich dokazem vymontovať aj v garaži a čo všetko potrebujem vymontovať aby som sa tam dostal Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 1. leden 2015 Odesláno 1. leden 2015 vsak ti pise tu nejjednodussi moznost co existujeMOTOR musi VEN jinac se na zhavicky nedostanes Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.