12fara43 Odesláno 23. prosinec 2014 Odesláno 23. prosinec 2014 Dobrý den, Mate někdo v 308SW držák na mobil na skle? Přijde mi, že je čelní sklo hrozně daleko a nešlo by mobil pohodlně ovládat za jízdy. Děkuji za info Citovat
zidane256 Odesláno 23. prosinec 2014 Odesláno 23. prosinec 2014 Já má držák na skle a není to daleko je to jen optické telefon se ovládá dobře i za jízdy. Konkrétně mám tento držák a nemůžu si stěžovat:http://www.ebay.com/itm/Universal-360-Rotary-Car-Windshield-Mount-Holder-Cradle-For-Smart-Cell-Phone-GPS-/181468177265?var=&hash=item0 Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.