marko306 Odesláno 1. leden 2015 Odesláno 1. leden 2015 Nie, módy som skrz MP vypol, lebo v MP nefungujú. A to ma teraz tak napadlo, ty máš zapnuté módy a tak ideš hrať MP? Ak hej, tak ich vypni a tak skús zapnúť. Citovat
222johny222 Odesláno 1. leden 2015 Autor Odesláno 1. leden 2015 Teď hraju jen to co je v počítači,ale mod Afriky mi nejde a když jsem zkoušel MP,tak jsem tam neměl mody,tak fakt nevím :-/ Tobě to nepsalo žádnou chybu? Citovat
marko306 Odesláno 1. leden 2015 Odesláno 1. leden 2015 Nie, ja som mal problémy iba s inštaláciou. Po inštalácii mi všetko išlo. Kde máš uloženú tú druhú adresu MP? Citovat
marko306 Odesláno 1. leden 2015 Odesláno 1. leden 2015 Tabuľku vyhadzuje iba na ten steam. Už fakt neviem čo by tam mohlo byť. Spätne som pozeral príspevky čo som ja písal, tak ja som musel ešte aj profily vyhodiť do koša, ale už si nepamätám či mi dačo vyhadzovalo, nejakú tabulku. Skús dať ets a aj steam na Céčko, nech je to na jednom. (si písal, že jedno máš na D a druhé na C disku. Citovat
222johny222 Odesláno 2. leden 2015 Autor Odesláno 2. leden 2015 Tabulku vyhazuje,jen když chci pustit MP. Nakonec jsem všechno nainstaloval do Dčka,ale problém je stále stejný.Už fakt nevím a už začínám ztrácet i nervy. Citovat
MrChodny Odesláno 2. leden 2015 Odesláno 2. leden 2015 222johny222: Máš tu hru stáhnutou a aktivovanou na Steamu? Podle toho screenshotu to totiz vypada, ze ne. Citovat
222johny222 Odesláno 2. leden 2015 Autor Odesláno 2. leden 2015 Já mám hru originál s CD,ne právě staženou. Citovat
MrChodny Odesláno 2. leden 2015 Odesláno 2. leden 2015 Hru musís mit rozchozenou pres Steam - Na Steamu si aktivujes cdkey, ktery dostals, tim si ji pridas do knihovny, stahnes, stahnes MP, ten nainstalujes a musi to valit Citovat
222johny222 Odesláno 2. leden 2015 Autor Odesláno 2. leden 2015 (upraveno) Já jsem ji teda naistaloval z CDčka,to vadí? Upraveno 2. leden 2015 uživatelem 222johny222 Citovat
marko306 Odesláno 2. leden 2015 Odesláno 2. leden 2015 Tak k tomu CD si nedostal žiadny klúč? Číslice a písmená? Citovat
222johny222 Odesláno 2. leden 2015 Autor Odesláno 2. leden 2015 (upraveno) Jo jo dostal,mám tam dva CD klíče. V počítači hru hraji úplně v pohodě Upraveno 2. leden 2015 uživatelem 222johny222 Citovat
MrChodny Odesláno 2. leden 2015 Odesláno 2. leden 2015 Skus mrknout sem: http://truckgame.cz/upload/ets2/faq-multiplayer.pdf Citovat
222johny222 Odesláno 2. leden 2015 Autor Odesláno 2. leden 2015 Podle tohoto návodu jsem to tak udělal,ale prostě to nejde....vzdávám to... Citovat
MrChodny Odesláno 2. leden 2015 Odesláno 2. leden 2015 Na steamu v te knihovně mas u ETS Hrát nebo Instalovat? Citovat
MrChodny Odesláno 2. leden 2015 Odesláno 2. leden 2015 (upraveno) Ok, skus jeste proverit integritu souboru, pravim klikni v klihovne a dej Vlastnosti, na zálozce Místni obsah je moznost provest overeni souboru. Taky se mrkni na BETAs, co tam mas za verzi. Ja tam mam NONE, ale multak nejezdim. Pokud ani to nepomuze, skus do adresare, kde mas ETS nainstalovany, ten soubor nahrat. Já mám hru a ten soubor na e:\SteamLibrary\SteamApps\common\Euro Truck Simulator 2\bin\win_x86\ Nahrál jsem ho na ulozto: http://uloz.to/x2AXcXjJ/steam-api-dll Upraveno 2. leden 2015 uživatelem MrChodny Citovat
222johny222 Odesláno 2. leden 2015 Autor Odesláno 2. leden 2015 Udělal jsem tu integritu hry a je v pořádku,dále jsem dal beta verzi none a podle toho cíle jak jsi mi to napsal,tak jsem ten soubor našel,ale MP zkouším pustit a furt nic. Citovat
MrChodny Odesláno 2. leden 2015 Odesláno 2. leden 2015 (upraveno) Vzdávám to. Poslední věc, co bych zkusil, je hru smazat a znovu ju nainstalovat načisto přes Steam, tj. neinstalovat z CD ale stáhnout ji. Případně zkus podporu přímo na stránkách toho multiplayeru: http://forum.ets2mp.com/ Upraveno 2. leden 2015 uživatelem MrChodny Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.