karrimmoo Odesláno 21. listopad 2014 Odesláno 21. listopad 2014 Caute prosím vás možno mi budete vediet poradit... zo zaciatku mi islo auto super , potom zacalo trochu trhat a vynechaval valec- vypinalo ho a zapínalo. Nasledne sa mi po case stalo ze mi uplne vyplo motor a napísalo chybu antipolution fault. vymenil som palivový filter, elektrokabeláž k senzoru tlaku paliva, senzor tlaku paliva, ventil regulatora..... a teraz mi autom netrha ale vypina mi motor.... z nicoho nic na volnobehu alebo pri zataži. neviete mi poradit co by to mohlo byt? vdaka. Citovat
vladosr Odesláno 21. listopad 2014 Odesláno 21. listopad 2014 skontroluj ci je vsetko v poriadku co si sam pomenil...porobil..... diag napovie viac...... to , ze si isiel na tri valce nie je filtrom , ani tlakom v raili... skor kabelaz alebo vstrekovac... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.