soundlovers Odesláno 5. září 2014 Odesláno 5. září 2014 peugeot partner 1.4i, 1997, při couvání a zatočení nebo otáčení a nerovnosti nebo i když jsem měl zadek auta zvedlý a pouštěl jsem na zem tak ze předku LUP...dost silné lupnutí jako by bylo něco volné...pokud jedu po kostkách vše ok, pokud jedu po rozbité cestě vše ok, pokud ale zatočím tak že se změní výška kola-větší plynulý hrbol, nebo kruhový objezd vemu blizko vyvýšenému středu tak tam lupne a dost, lupne tam vždy je jednou a pak nic je to velmi nepravidelné lupnutí...na STK nic nezjistili ani v servisu-tam většinou hrrrr na zvedák a pak každý čumí že tam nic nemuze najít-vše je nové na nápravě... na lupnutí nemá vliv rychlost ani pohyb vozu na lupnutí má vliv stlačení či roztažení pružin - tedy výška: ramena, tlumič, pružina, horní uložení uložení stabilizátoru, tyčky stabilizátoru...nebo vada v karosérii... nechci neco menit systémem pokus omyl, nelze to na stopto nasimulovat a ukazat servisákum... co s tím jen ze zásady bych na to chtěl přijít..díky:myslim Citovat
patriotpp Odesláno 6. září 2014 Odesláno 6. září 2014 no mne tiez toto robilo, az jeden krasny den mi ulomolo pruzinu - dovod zadrete horne lozisko ulozenia tlmica - oprava obe strany - pruziny a loziska 220,,€ Citovat
soundlovers Odesláno 7. září 2014 Autor Odesláno 7. září 2014 horní uložení je nové guma i lozisko nedá se říct odkud to jde poloosy vyloučíme -jednak jsou nové a jednak to udělá i při stání vozu když to spustímze zvedáku - přední kola na zemi levé zadní na zvedáku a kdyz spustím tak docela silné lup..ale jen občas nedá se to nasimulovat a ukázat servisákovi Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.