Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dálková světla - zapínání


Feedo

Recommended Posts

Ahoj,

na svém 406 Coupé mám přes diag zapnuté denní svícení, takže při nastartování se mi světla rozsvítí. Když auto chcípnu, zhasnou. Páčku mám v poloze \"Auto\" (0) a mám i zapnuté automatické rozsvěcování světel, což ale asi nemá na nic vliv. Když jsem páčku přitáhl k sobě, rozsvítily se mi dálková světla. Takhle to fungovalo asi rok. Teď když páčku přitáhnu k sobě, sice se rozsvítí, ale jakmile páčku pustím, zase vypnou. :myslim

Přitom když prstenec otočím do polohy \"Potkávací/dálková světla\" a pak páčku přitáhnu k sobě, tak dálková světla \"drží\" a funfují normálně.

Než budu shánět diag, nemáte nějakej tip, čím by to mohlo být? Šotek?:)

Díky

[upravil dne 1/9/14 08:22 od Feedo]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když mám prstenec v poloze \"0\" svítí mi při nastarotvání potkávací světla. Kdybych pro zapnutí dálkových musel otočit prstenec a přitáhnout páčku k sobě, tak za prvé je to zdlouhavé a za druhé na chvíli by se mi potkávcí světla při otáčení prstencem vypla, protože bych otáčel přes polohu - pouze obrysová světla.

To se mi nezdá, fakt jsem páčku v poloze 0 přitáh k sobě a rozsvítily se mi dálkáče, který držely.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

Nejsem si jist ,ale přepínání na dálkový je to pomocí páčky . Třeba já pokud nezapnu světla otočným prstencem tak nemohu seřizovat ani světla při zatížení a nesvítí mi podsvícení přístrojovky. Mám sice old model ale bude to obdobné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedalo mi to a šel jsem to do garáže vyzkoušet. Opravdu při rychlem otočení prstence z \"0\" do polohy \"potkávací světla\" světla nezhasla a pak přitažením k sobě se rozsvítila dálková. Parkát jsem to zkusil.

Šotek se ale umoudřil, tak nejsem trubka a opět to funguje jako dříve :aut

- páčka je v poloze 0

- při nastartování se rozsvítí potkávací světla

- při lehkém přitažení a puštění páčky dálková světla jen bliknout

- při větším přitažení k sobě se rozsvítí trvale

- při opětovném přitažení zhasnou.

Velký dík všem za názory, rady a tipy. Málem jste mě dostali :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...