Praxiik Odesláno 5. červenec 2014 Odesláno 5. červenec 2014 Zdravím chtěl bych se zeptat mam starý typ P307 a líbí se mi přední narazník z novýho modelu jde to přehodit nebo je v tom velky rozdíl v uchycení Citovat
wojtěch Odesláno 5. červenec 2014 Odesláno 5. červenec 2014 už se to tu řešilo.. ale není to jenom nárazník ale musíš vyměnit i světla blatníky kapotu... .... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.