twoolf Odesláno 25. červen 2014 Odesláno 25. červen 2014 Dnes jsem z důvodu nefunkční klimatizace připojil auto k diagnostice a zjistil toto. Počítač klimatizace, vzdálená přechodná závada. Informace o rychlosti vozidla. Informace o rychlosti není správná. Vymazal jsem jí a objevila se jiná. Počítač klimatizace, přechodná závada, rotor sondy teploty v kabině se neotáčí. Po smazání se znovu vždy objeví. Kde jí najdu? Zkusil jsem ještě otestovat větrák, měl by být dvourychlostní, ale 1. kvalt mi přes dia nejde zapnout, druhý ano. Předpokládám, že problém může být i tady. Jen moc nerozumí souvislostem u textu závad... Pročetl jsem tu u o klima spoustu stránek, ale řešení jsem tam nenašel. Díky za rady. Citovat
twoolf Odesláno 27. červen 2014 Autor Odesláno 27. červen 2014 tak jsem zjisti, kde je ta sonda. Mřížka vedle ABG u spolujezdce. Chystám se na ní o víkendu. Nějaká rada co se saharou? Přes diag nešla spustit na první rychlost. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.