michal4051 Odesláno 13. červen 2014 Odesláno 13. červen 2014 zdravim lidičky už sem bezradnej. Auto mi občas nechce nastartovat,nastartuje třeba až po páté. Točí jak bejk. Dal sem nové svíčky,nafta nepadá,filtr vyměněn. Muže to bejt nějaké čidlo když otočim do polohy žhavení v motoru cvakne. Mohl by to bejt snímač otáček ? Protože studené chytne dobře . Ventilové vule budou nejspíš dobré,olej nepapá. čerpadlo mám Bosch Citovat
michal4051 Odesláno 13. červen 2014 Autor Odesláno 13. červen 2014 ještě mi dle budíku běžej sahary v 80 stupních bud na první nebo na druhou rychlost,ale jak kdy klima je prázdná,nemuže to dělat vodní čidlo nebo snímač otáček klikového hřídele ? [upravil dne 13/6/14 18:38 od michal4051] Citovat
čarokněžník Odesláno 13. červen 2014 Odesláno 13. červen 2014 nebo cidlo teploty chladici kapaliny Citovat
michal4051 Odesláno 13. červen 2014 Autor Odesláno 13. červen 2014 přemýšlim u 406 mi taky dělalo neplechu čidlu chladící kapaliny,auto se zahřálo na 70 pak chcíplo. Musel sem pul hodiny čekat než vychladne a jela . Ale tady nevim sahary běhaj jak chtěj kolem tý 80 .Dnes po týdnu se jí zase nechtělo chytnout jinak chytá krásně Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.