vaksi Odesláno 2. prosinec 2014 Odesláno 2. prosinec 2014 (upraveno) Rehabilitace? Tak hlavne nech pomuzou. Mne je prozatim nedoporucujou. 5x mi delali punkci, no zatim se krev tvorí dal. Odoslané z MI 3W pomocou Tapatalku Upraveno 2. prosinec 2014 uživatelem vaksi Citovat
Guest Scratch Odesláno 2. prosinec 2014 Odesláno 2. prosinec 2014 (upraveno) tak mame dalsi posun, pro zmenu k horsimu rehabilitace byla prerusena a ukoncena hned po trech pohybech. Nasledovalo lehke vysetreni krasnou terapeutkou (je to trosku problem, a jeste ma pekny vystrih ). Dnes v 18 hodin jdu k lekari na konzultaci co a jak dal, protoze terapeutce vyslo ze to je meniskus ve vetsine pohybovych cviceni. A jestli to tak bude, tak snad zajdu za dosavadnim lekarem a neco mu reknu. Chapu, ze se lekar muze splest, ale on nevidel ani muj roentgen...... takze me ceka artroskopicka operace a nasledne plastika prednich vazu a pry z 90% i menisku.....no krasne narozeniny Upraveno 2. prosinec 2014 uživatelem Scratch Citovat
Tony Stark Odesláno 3. prosinec 2014 Autor Odesláno 3. prosinec 2014 Jj, proto jsem na rehabilitaci vyžadoval výslovně chlapa. Pak se člověk nemůže soustředit. No dnes jsem ujel na rotopedu asi 10km, spocený jak kráva. Ale za to jsem si už dřepnul s činkou na benchpress a 20kg závažím. Zkusil jsem udělat sérii ale při 7mém dřepu už jsem cítil, že moc tlačím na křižák ale i tak, noha začíná nabírat na objemu, zítra oddech a v pátek zkusím 30kg. Jinak, po mé zkušenosti. Ortoped co se nepodívá na snímek natož ti i když tě to bolí řekně, že to je v pořádku, by neměl vykonávat činnost. No a největší ironie je, že na skoro všech ortopediích člověka pošlou na rentgen přičemž menisku NEJDE na RTG snímku vůbec vidět, pouze magnetická rezonance odhalí poškození ale toto vyšetření je jednak drahé a mašinka tak vytížená, že člověku raději otevřou koleno a pak až zjistí a začnou něco opravovat. Ještě jedna rada, dobře se jej optej a řekni, zdůrazni to, že pokud to bude možné aby ti meniskus sešili. Citovat
Guest Scratch Odesláno 3. prosinec 2014 Odesláno 3. prosinec 2014 oukej, pisu, sesit meniskus Citovat
Tony Stark Odesláno 11. prosinec 2014 Autor Odesláno 11. prosinec 2014 223 dní Nemocenské, 2 artroskopie pravého kolene, 2 cykly rehabilitací, 7 punkcí, atd ... zítra hurá do práce a to nejlepší na tom je neomezování díky vycházkám Citovat
Tony Stark Odesláno 15. prosinec 2014 Autor Odesláno 15. prosinec 2014 Takže 3 dny šichet (12ky) za mnou a noha bez problému, nic neotíká ale preventivně to leduju ... takže můžu říct, že je konečně zdárně HOTOVO. Citovat
Tony Stark Odesláno 10. leden 2015 Autor Odesláno 10. leden 2015 Včera hodina hodně aktivního bembajzu samozřejmě s ortézu (krátkou cca 20 cm nad a pod koleno s fixací čéšky), bez bolesti, bez otoku, musím zaklepat na to že, mám od října na 6 měsíců úplný zákaz sportu jsem mile překvapen. Citovat
Guest Scratch Odesláno 10. leden 2015 Odesláno 10. leden 2015 na me ti kokoti zapomneli , takze pry koncem ledna Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.