xbata Odesláno 4. červen 2014 Odesláno 4. červen 2014 Zdravím, mám dotaz ohledně budíků: nejdříve po otočení klíčku vyletěly do max polohy, pak se vrátily a fungovaly už normálně. Pak jsem měnil nějaké pojistky (byly přeházené) a už neukazují vůbec. Všechno ostatní funguje, nešly mi nějaké věci a už to jde, jen zase tahle změna. Někdo mi radil zkontrolovat kostru, ale na to by přeci výměna pojistky neměla vliv, ne? Neví někdo která pojistka je od budíků? Osvětlení funguje. Citovat
xbata Odesláno 4. červen 2014 Autor Odesláno 4. červen 2014 Je to 306, wjy, 2001 Ale to už asi všichni vědí Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.