vohon Odesláno 18. květen 2014 Odesláno 18. květen 2014 Zdar, kámošovi u sportíka vyskakuje 2. a 4. převodový stupeň. Když ale drží šaltrpáku, tak nevyskakuje Vyskakuje do neutrálu ať šlape nebo nešlape na plyn. Má s tím někdo zkušenost? Já bych to odhadoval na táhla..nebo synchrony? Celá převodovka? Dík Citovat
Guest servisman Odesláno 19. květen 2014 Odesláno 19. květen 2014 Tipnul bych na špatné táhlo . Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.