mario_liptov Odesláno 10. květen 2014 Odesláno 10. květen 2014 Kto z Vas uz bol na zvolavacke Peugeotu? Ide o vymenu niektorych upevnovacich skrutiek prednej napravy. Ja som nahlaseny na najblizsi stvrtok... Dufam, ze takychto zvolavaciek nebude viac. Nechce sa mi robit niekolko sto kilometrov do servisu. Citovat
handy49 Odesláno 11. květen 2014 Odesláno 11. květen 2014 Kedy si to mal vyrobene? V stredu som s nimi komunikoval ohladom nejakych doplnkov,no nic nespominali. [Edited on 11/5/14 12:47 by handy49] Citovat
mario_liptov Odesláno 11. květen 2014 Autor Odesláno 11. květen 2014 Oktobrova vyrobna varka. Dodane posledny oktobrovy tyzden. Citovat
handy49 Odesláno 11. květen 2014 Odesláno 11. květen 2014 Oktobrova vyrobna varka. Dodane posledny oktobrovy tyzden. Ja mam april 2014,tak sa na to spytam ci to maju aj v CZ.Ale asi hej, no bude to isto zalezat na tom kedy na to prisli. [upravil dne 11/5/14 20:21 od handy49] Citovat
ChouLu Odesláno 11. květen 2014 Odesláno 11. květen 2014 handy49: Dej vin, zjistíme, zda máš svolávačku Citovat
tonyj Odesláno 12. květen 2014 Odesláno 12. květen 2014 Ahoj, ja som mal zvolávačku na zadné bezpečnostné pásy, ale boli v poriadku a nič iné nebolo. Bol som na prehliadku po 40 tis.km a bez závad. Vyrobené mám 04/2014. Tak snáď tam nebudú žiadne \"srandy\" :-) Citovat
Guest Lubk0 Odesláno 12. květen 2014 Odesláno 12. květen 2014 Ahoj, ja som mal zvolávačku na zadné bezpečnostné pásy, ale boli v poriadku a nič iné nebolo. Bol som na prehliadku po 40 tis.km a bez závad. Vyrobené mám 04/2014. Tak snáď tam nebudú žiadne \"srandy\" :-) 04/2014 vyrobené = teraz je 05/2014 = si za mesiac najazdil 40 tis. KM ? Citovat
tonyj Odesláno 12. květen 2014 Odesláno 12. květen 2014 Aaaaaaaaaa sorry 04 2013, už ani neviem, aký je rok :-) a kúpil 06 2013, hneď po uvedení na trh, ako 11-te auto :-) [upravil dne 12/5/14 10:36 od tonyj] Citovat
handy49 Odesláno 13. květen 2014 Odesláno 13. květen 2014 handy49: Dej vin, zjistíme, zda máš svolávačku Predajca u ktoreho som to kupil tak ma na tuto zavadu 0 ks zvolavaciek Vraj sa jedna len o urcite kusy Citovat
mario_liptov Odesláno 15. květen 2014 Autor Odesláno 15. květen 2014 Dnes som bol, videl som cca za hodinku urobili a odisiel som. Asi taky bol cely proces zvolavacej opravy. Je pravda ze popri tom som sa porozpraval s predajcom o roznych veciach, medzi inym aj preco som nezobral auto od nich, ale 1000 euro rozdiel je 1000 euro. To som mu aj povedal. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.