Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Vrtule na 106 - dělá se víc druhů ( r.v.1998)


Recommended Posts

Odesláno

Zdravím, tak jsem snad "sehnal" tu mojí vrtuli do větráku co rozhání vzduch uvnitř vozidla( mají ji v Praze na vrakáči za 500kč)... ale mi z peugeotu psali,že originál se dělá pouze společne s motorkem a jsou 2 druhy 2.700kč a 6.700kč pro verzi sklimou( KTEROU MÁM JÁ). Tak ted nevím jestli ta vrtulka je pro mojí verzi s klimou nebo ne? Jak se od sebe liší. Abych si neobjednal něco, co nepasuje! Originál za 6.700kč tak to je síla ! Dík za info

Odesláno

Tak jsem zjistil, že vrtule je součást motorku a těžko se sundává, protože je nalisovaná , takže zvláště se určitě nedá sehnat,ani to nemá asi cenu shánět zvlášt, verze motorku s klimou je úplně jiná než verze bez klimy, ale vrtulka je stejná...( verzi bez klimy mají u nás za 900 tak to zkusím jestli by to nešlo přehodit i s tím rotorem)....v nejhorším kdyby se oska na které je vrtulka nějak opatrně ohřála a vrtulka by vyjela ven a pak by se na nějaké dobré lepidlo nalepila na můj starý motůrek? Asi by to ale házelo- ta moje vrtuzlka byla vyvážená ?... nějak to musím vymyslet! foto: www.sweb.cz/jindra73

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...