cempyk Odesláno 7. březen 2014 Odesláno 7. březen 2014 Po vymene tesneni pod hlavou to jezdilo v pohode ale ted cca po 3 tydnech se zacalo nejak moc prehrivat prez 90 stupnu vylejza to i ke 100... v expanzce je na stenach emulze ale na vicku oleje nic... Voda netlakuje... Cim by to mohlo byt? Termostat novej, odvzdusneno a cidlo sahary taky novy( ale sahara nejde) 306 1.1 1995 Citovat
Kennbell Odesláno 8. březen 2014 Odesláno 8. březen 2014 Spatne gumicky ve valcich nebo znova tesneni pod hlavou. Pokud nemas nak extra zachovalou kastli interier nema cenu to opravovat, ten 1.1 motor vtom aute je utrpeni. [upravil dne 8/3/14 18:01 od Kennbell] Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.