Fritscher Odesláno 25. únor 2014 Odesláno 25. únor 2014 čaute .. já bych se chtěl zeptat taky ohledne centrálu koupil jsem si keeteca ts 13 max a chtěl bych se zeptat .. je tam 6 drátů na výstup tak bych se chtěl zeptat na jaký piny je napojit na řídící jednotce mám old model 406 a je to jednotka se superblokádou díky za rady Citovat
ChouLu Odesláno 25. únor 2014 Odesláno 25. únor 2014 To samé jako u kolegy.. dodej schéma a můžeme se bavit dál Citovat
Fritscher Odesláno 25. únor 2014 Autor Odesláno 25. únor 2014 ty hele nevím jak sem hodit pdf ale když si hodíš do googlu ...Keetec TS 13 max schéma ..tak ti hned vyjedou schíma v pdf Citovat
ChouLu Odesláno 25. únor 2014 Odesláno 25. únor 2014 toto? http://www.levnealarmy.cz/get_file.php?did=1546&lang=cz&download=0 Citovat
ChouLu Odesláno 25. únor 2014 Odesláno 25. únor 2014 hnědo/modrý - uzemnit modrobílý - připojit ke kabelu na BSI č. 625 oranžovo/modrý - NIC hnědo/zelený - uzemnit zelenobílý - Připojit ke kabalu na BSI č. 623 oranžovo/zelený - NIC Pokud ti to bude fungovat obráceně, tak prohodit kýble k BSI... schema tady: http://www.peugeot-club.com/forum/files.php?pid=1841742&aid=154948 Citovat
Fritscher Odesláno 25. únor 2014 Autor Odesláno 25. únor 2014 ty hele akorát menší problém mám old model tak jestli by ses mohl podívat na to díky Citovat
ChouLu Odesláno 25. únor 2014 Odesláno 25. únor 2014 Jedntka pod kastlíkem spolujezce... tam je to kabel č. 620 a 621... 5. a 7. pin... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.