Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno

čaute .. já bych se chtěl zeptat taky ohledne centrálu :) koupil jsem si keeteca ts 13 max a chtěl bych se zeptat .. je tam 6 drátů na výstup tak bych se chtěl zeptat na jaký piny je napojit na řídící jednotce :myslim mám old model 406 a je to jednotka se superblokádou :) díky za rady

Odesláno
na -12v musis pripojit cerny, modry a zlutocerny drat ... jinak ti to nepujde :-)

to jsem udělal ,ta krabička zacla cvakat.coz je ok.ale nemůzu najit ty dráty 620 621

Odesláno

Promin u 406 je to v BSI...

Nicméně tady máš schéma..

Takže to zapojíš takto:

vemu to dle tvé fotky jednotky z leva:

3. kabel - na mínus (černy)

4. kabel - na plus (cerveny..ruzovy?)

5. kabel - výstup na blinkry.. třeba zapojit na páčku ;)

6. kabel - na 620

7. kabel - na mínus (uzemnit)

8. NIC

9. kabel - na 621

10. kabel - na minus (uzemnit)

11 nic!

Ty by jsi místo 620 a 621 měl mít 625 a 623 ;)

post-46491-141096357253_thumb.jpg

Odesláno
Promin u 406 je to v BSI...

Nicméně tady máš schéma..

Takže to zapojíš takto:

vemu to dle tvé fotky jednotky z leva:

3. kabel - na mínus (černy)

4. kabel - na plus (cerveny..ruzovy?)

5. kabel - výstup na blinkry.. třeba zapojit na páčku ;)

6. kabel - na 620

7. kabel - na mínus (uzemnit)

8. NIC

9. kabel - na 621

10. kabel - na minus (uzemnit)

11 nic!

Ty by jsi místo 620 a 621 měl mít 625 a 623 ;)

mysliš tím dle tvého schéma dráty:6251, 6231?

Odesláno
čaute .. já bych se chtěl zeptat taky ohledne centrálu :) koupil jsem si keeteca ts 13 max a chtěl bych se zeptat .. je tam 6 drátů na výstup tak bych se chtěl zeptat na jaký piny je napojit na řídící jednotce :myslim mám old model 406 a je to jednotka se superblokádou :) díky za rady

nevim jakej je rozdil mezi centralem s a bez superblokady ...

tudis ti nemuzu pomoct

Odesláno
Jo a ještě koukáš na blbý konektor... na BSI je to modrý konektor s 25 piny ;)

jj na modrém jsem hledal ty dráty 620,621, ted budu hledat 623,625

Odesláno

Dle schéma má mít zámek 8 drátů, jenže já mám pouze 5 drátu.a nenašel jsem ani ty čísla 623,625.potom nesedí podle schéma barvy drátů.ten 623 měl byt modrý a modrý vůbec v modrém konektoru nemám

Odesláno

Barvy neřeš.. hledej číslo kabelu ;)

Nebo vem multimert a propípni si, který kabel se uzemní při otočením klíčku a máš jasno hned... pokud tomu nerozumíš, tak to někomu dej, než ti auto vyhoří ;)

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...