podgy4 Odesláno 25. únor 2014 Autor Odesláno 25. únor 2014 oranžovej, růžovej,černe,červenej,fialovej,žlutek,žlutočernej,zelenej, modrej,hnědej,šedivej Citovat
stajgrpavel Odesláno 25. únor 2014 Odesláno 25. únor 2014 ty jo ted jsem znova poradne koukl na ty schemata a maji to tam pekne promichane no tak nekoukej na barvu dratu ale na jejich pozice ve svorkovnici Citovat
podgy4 Odesláno 25. únor 2014 Autor Odesláno 25. únor 2014 takže zlutej+zlutozelenej na kostru?a oranžovej na 620 a růzovej na 621? Citovat
podgy4 Odesláno 25. únor 2014 Autor Odesláno 25. únor 2014 takže zlutej+zlutozelenej na kostru?a oranžovej na 620 a růzovej na 621? Citovat
stajgrpavel Odesláno 25. únor 2014 Odesláno 25. únor 2014 modrej a zlutocernej dej na kostru. hneda zamyka a zluta odemyka Citovat
stajgrpavel Odesláno 25. únor 2014 Odesláno 25. únor 2014 oranzovy je na kufr ,ruzovej je na okna , cernej -12v , cerveny +12v, pak je fialovej (purple) ten je na blinkry Citovat
ChouLu Odesláno 25. únor 2014 Odesláno 25. únor 2014 Ještě zásadní dotaz... klíčkem v zámku ti centrál funguje dobře? Citovat
ChouLu Odesláno 25. únor 2014 Odesláno 25. únor 2014 Jinak si vem 6 kabelů od toho centrálu. vždy máš 3 a 3.. jedny 3 maji jednu barvu a druhé 3 maji tu samou barvu, akorát s černým pruhem. Vem multimetr a propípej si ty 3 kabely.. po sepnutí DO se ti musí výstup sepnout mezi některými 2 kabely.. to samé bude u těch druhejch 3 ve výsledku dostaneš 4 kabely... 2 z nich uzemníš (stejná barva, jeden s prouzkem, jeden bez) a ty druhé dva co ti zůstanou připojíš jeden na 620 a druhej na 621 Citovat
stajgrpavel Odesláno 25. únor 2014 Odesláno 25. únor 2014 kdyz on tam ma uplne jine barvy nez je na tom schematku C .... musis vychazet z toho nad tim kde je kam pripojit baterk atd... maji tam peknej zmatek jedine co ma stejne je zluta a zlutocerna ... pak ma sedej , hnedej a modrej drat ... Citovat
ChouLu Odesláno 25. únor 2014 Odesláno 25. únor 2014 černej, červenej... napájení.. Ten kabel na kterém jsou naletované diody pod bužírkou... blinkry a pak tam má těch 6 kabelů... 3 páry barev (např žlutá, žlutočerná nebo bílá, bíločerná)... a to musí propípat.. a bude vědět hned Citovat
stajgrpavel Odesláno 25. únor 2014 Odesláno 25. únor 2014 uz jsem mu napsal kam co zapojit :-) asi to sek zkusit :-)bilej tam nema vubec :-P ale mas pravdu je to v tech 6 dratech nahore :-) jen ty dva musi dat na kostru a pak uz je to snadne Citovat
ChouLu Odesláno 25. únor 2014 Odesláno 25. únor 2014 Barvy jsem dával jako příklad co čína to originál Já jednotky zásadně kupuji u nás.. dáš za ni 600 ale máš na ni záruku, schéma, návod, prostě vše Citovat
stajgrpavel Odesláno 25. únor 2014 Odesláno 25. únor 2014 jenze pak to neni ten spravnej zazitek :-P Citovat
ChouLu Odesláno 25. únor 2014 Odesláno 25. únor 2014 Pokusu jsem si užil už dost Když něco někomu montuji do auta, tak chci mít jistotu, že se mi to za týden nevrátí a že celej den nebudu hledat problém Citovat
stajgrpavel Odesláno 25. únor 2014 Odesláno 25. únor 2014 no vidis proto pracuji jako kuchar :-P problem poznam hned Citovat
podgy4 Odesláno 25. únor 2014 Autor Odesláno 25. únor 2014 tak jsem to zkusil jak jsi psal a došel jsem k záveru, že mimo červenýho a černýho drátu mi včechny ostatní vykazují mínus krom těch fialových, což mi způsobuje to, že at připojím jakýkoliv z nich, tak se mi auto jen zamyká ale neodemyká.navíc se musím opravit s číslama drátu v autě.nemám drát ani 620 ani 621.dám sem foto, kde to snad bude vidět Citovat
ChouLu Odesláno 25. únor 2014 Odesláno 25. únor 2014 Proč to připojuješ na zámek? Připoj to v místě kde máš starou jednotku... tam máš 9 pin konektor.. 1. plus 2. minus 5. 620 7. 621 (nebo obracene) Tam vše zapojíš a je to.. A vyfoť tu jednotku s barvama kabelů jaké tam máš... 6 kabelů bývá jinak dlouhé... zkontroluj Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.