Maroš Odesláno 13. březen 2014 Autor Odesláno 13. březen 2014 Dakujem pozriem to dnes dal som ich do pivnice...prosim chcem sa opytat kolko je rozumna cena za prezutie a vyvazenie gum, dlho som nebol dat prezut a chcel by som vediet priblizne kolko to stoji....nie ze na to nemam len nemam rad ludi co chcu zbohatnut za jeden den. Dik Citovat
stefano Odesláno 13. březen 2014 Odesláno 13. březen 2014 Ceny nájdeš na nete. Tu je jeden príklad v Tvojom okolí: demontáž + montáž disku z vozu 49,- Kč demontáž + montáž disku z disku 49,- Kč vyvážení disku s pneu 29,- Kč závaží naklepávací 13,- Kč závaží samolepící 10g 15,- Kč Citovat
Maroš Odesláno 13. březen 2014 Autor Odesláno 13. březen 2014 dik za info ja pozeram internet nech viem cenu a nech si viem zamenit eura na ck ale nikdo nikde neuvadza cenu ale diky Citovat
maro407 Odesláno 4. prosinec 2014 Odesláno 4. prosinec 2014 Chlapy co poviete na Hankook ventus prime 2 215/55 R17? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.