kuba.182 Odesláno 30. leden 2014 Odesláno 30. leden 2014 mam problém ted v zimnich časech mi nechyta auto.. motor se prevaluje a skyta ale nechytne i po napumpováni balonku.. nafta neteče... Auto chytlo až na druhou baterku co jsem dal do auta.. potom pri vyndaní vstřiku jsem zjistil že tečou spotřeba byla vetši cca 8l půus minus a když startuju tak čoudi a je cejtit nespalena nafta no a napadlo mě než mi zrepasuji vstřiky tak co kdybych dal provizorně z 1.8D? jelikož potřebuji jet zitra a v neděli do prace tak to chci na par dni takto vyřešit aspon mi bylo řečeno že to delaji vstriky-- Citovat
Sagic Odesláno 30. leden 2014 Odesláno 30. leden 2014 Jak víš, že nafta neteče? Já bych to viděl spíše na žhavky, pokud převaluje a nechytí. Jinak 8 l/100 je dost, mě to bere do sedmi max. [upravil dne 30/1/14 17:48 od Sagic] Citovat
kuba.182 Odesláno 30. leden 2014 Autor Odesláno 30. leden 2014 pač zkoušel vstřiky a nerozprašujou ale tečou a že bude trvat než prijdou pač je nekam posila... žhaviče všechny jsem vyndal a jsou ok... nafta nepada navic mam pruhledny hadice a ani bublina... motor se přetači a jen škyta ale pořádna snaha neni... navic když dam nabytou baterku 77ah tak dvakrat po intervalech startuju a pak je baterie vybita z vyfuku se po druhym startování čudí a smrdi z vyfuku nespálená nafta... při startovani klesne proud na 8v což mi prijde malo a baterie je nova... když je nad nulou tak ok... no na 6 l jsem najel necelych 70km a o vykonu ani nemluvě a prej to dělaji ty vstřiky... a že zatim bych tam mohl dat z 1.8D prej ale ptam se tady... a bez auta se neobejdu Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.