spider.skret Odesláno 26. září 2014 Odesláno 26. září 2014 Zdravím, tak lišty taky vyskakovali, ale v Hodoníně Jonal,s tím v rámci záruky něco udělali, nevím co, teď zatím drží :-) Citovat
Tomika Odesláno 25. duben 2020 Odesláno 25. duben 2020 Měl jsem R. V. 2009lišty držely, pak jsem koupil 2013 a lišty se zvedá co kus to originál Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.