mora815 Odesláno 8. prosinec 2013 Odesláno 8. prosinec 2013 DObry den chcem vas poprosit o pomoc vybral som vstreky z motora zmeral som tlaky po zalozeni vstrekov mam problem zo startok ked je studeny motor.Motor toci a neodpali aked nastartujem co trva aj 5min tak potom uz ide bez problemov ale po asi 8hod uz je zasa problem.Nafta mi nepada cele potrubie som natlakoval vzducom a drzi.Aj podlozky pod vstrekom som dal nove a stale nic.Motor je 1,9 D 51KW DW8 r.v 99 [upravil dne 8/12/13 09:40 od mora815] Citovat
Dopiťák Odesláno 8. prosinec 2013 Odesláno 8. prosinec 2013 a přepadové hadice ? taky nové (kvalitní) většinou padá nafta přes přepady teda pokud ses nehrabal i v přívodním vedení čerpadla Citovat
mora815 Odesláno 8. prosinec 2013 Autor Odesláno 8. prosinec 2013 Ano zhavenie funguje aj prepady som vymenil niekolko krat aj som ho natlakoval a stale nic. Citovat
crazybiker Odesláno 8. prosinec 2013 Odesláno 8. prosinec 2013 To vyzera na padanie nafty... ak po cca 8 hodinach... hmmm. a ked napumpujes rucne pred tym? nechyti to lahsie? Citovat
mora815 Odesláno 9. prosinec 2013 Autor Odesláno 9. prosinec 2013 mozem pumpovat kolko chcem a nic.mal som aj prepad uzavrety ci tade ta nafta nepada a nic stale to iste. Citovat
Guest servisman Odesláno 9. prosinec 2013 Odesláno 9. prosinec 2013 Zní to blbě, ale vstřiky jsi jen změřil či něco na nich upravoval? Citovat
mora815 Odesláno 9. prosinec 2013 Autor Odesláno 9. prosinec 2013 vstreky som ani nemeral len kompresiu v motore.vstreky som naspät vlozil tak ako boli a oodvtedy koniec.Moze to byt aj vstrekmi??ked su studene tak nerozprasia naftu???Lebo ked nastartujem a hned zhasnem tak potom to uz ide.teda kym nevychladne Citovat
miroja Odesláno 10. prosinec 2013 Odesláno 10. prosinec 2013 Mozno to s tym nesuvisi, ale termosytic ti funguje spravne? Citovat
mora815 Odesláno 10. prosinec 2013 Autor Odesláno 10. prosinec 2013 ano aj ten funguje ked vychladne pekne sa ootvory a po zohriati zatvori.nemoze to robyt nejaka cievka alebo cidlo.??? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.