ChouLu Odesláno 18. listopad 2013 Odesláno 18. listopad 2013 Třetí čtvrtek v měsíci je tu a je čas se zase sejít na Príglu Viděl bych to jako vždy od 18:00 u přehrady - ODKAZ ZDE Těším se na vás Účastníci: ChouLu - 100% - Šalina č. 3 John - 90%- 406 Coupe Petrb123 - 100% - Možná pěšky Aluška - 50%? - Auto? Dawca - možná - 106 KoudaK - Mezi 7 a 8 - Nevím čím [upravil dne 20/11/13 11:15 od ChouLu] Citovat
John Odesláno 18. listopad 2013 Odesláno 18. listopad 2013 Ještě bych dodal,že to bude klasika u přehrady občas jsou Prigl srazy i na jiných místech Citovat
John Odesláno 18. listopad 2013 Odesláno 18. listopad 2013 OK supr, jinak u mě je to zatím 50:50....podle práce. Citovat
petrb123 Odesláno 19. listopad 2013 Odesláno 19. listopad 2013 ja to vidim tak na 100%, ale cim prijedu..., no uvidime Citovat
Aluška Odesláno 19. listopad 2013 Odesláno 19. listopad 2013 Že by? mnooo uvidíme, zatím jsu v Holicích.... Citovat
John Odesláno 19. listopad 2013 Odesláno 19. listopad 2013 Aluška : ok pokud pojedeš tak bych ti vzal znak pro Davida pokud ho tedy chce teď Citovat
ChouLu Odesláno 19. listopad 2013 Autor Odesláno 19. listopad 2013 Aluško ani o tom neuvažuj a přijeď Citovat
John Odesláno 19. listopad 2013 Odesláno 19. listopad 2013 Tak odpolední schůzku mám přeloženou na pátek takže u mě je to na 90% Citovat
KoudaK Odesláno 20. listopad 2013 Odesláno 20. listopad 2013 Ahoj. Taky dorazim ale az tak mezi 7mou a 8mou hod. Citovat
John Odesláno 20. listopad 2013 Odesláno 20. listopad 2013 KoudaK : ok supr,chtěl jsem ti akorat dneska volat,jinak ti dám dáreček za ty kola pokud dorazíš Citovat
Cinci Odesláno 20. listopad 2013 Odesláno 20. listopad 2013 Jo kdyby to bylo příští týden tak se asi stavím, to budu v Brně do čtvrtka. Tyhle čtvrteční srazy mi nevycházejí každý týden jsem v Brně od neděle 23:30 do středy 15:00, kdy odjíždím. Nedávno jsem viděl někoho, možná někdo z vás jak 406-ku pod palačákem ohlížel ze všech stran, koukal jsem na to z okna, s pozdravem Cinciho syn. Citovat
John Odesláno 20. listopad 2013 Odesláno 20. listopad 2013 Cinci: škoda,třeba ti to někdy vyjde příště. Citovat
John Odesláno 21. listopad 2013 Odesláno 21. listopad 2013 Tak děkuji všem,kteří jsem mohl zas vidět a za supr pokec jako vždy Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.