Facelift307 Odesláno 5. listopad 2013 Autor Odesláno 5. listopad 2013 No tak já radši počkám až co se ukáže na dia. Každopádně díky. Citovat
Guest servisman Odesláno 5. listopad 2013 Odesláno 5. listopad 2013 Tak jsem nakonec našel tvoje čidlo -origo č. 024283 podle SB /podle vin co jsi kdysy uváděl o koupi auta/,je v hlavě a modré barvy. Je dvoupinnové ,jeden pin ti ukazuje teplotu na budíkách a druhý spíná pak stopku a přehřátí motoru. Citovat
miroja Odesláno 5. listopad 2013 Odesláno 5. listopad 2013 Tak som cosi nasiel v knizke ak0 na to P306 (tiez tam davali taky motor). Mohol by to byt modry snimac, Mal by v nom byt jednak kontakt vyvod c. 2 (na spinanie sahary) a aj termistor pre merak v pristrojovke vyvod c.1. Skus skontrolovat, ci tam nemas studak, priapdne zmerat ohmetrom hodnotu odporu pin2 <-> kostra. Edit: Zo snimaca by to mal byt vodic c. 401 , farba bezova. ten druhy (na sahary) by mal byt biely. [Edited on 5/11/13 09:10 by miroja] Citovat
miroja Odesláno 5. listopad 2013 Odesláno 5. listopad 2013 No tak já radši počkám až co se ukáže na dia. Každopádně díky. Dia ti moze ukazat maximalne info zo zeleneho snimaca. Modry nie je vobec zapojeny do ECU, ide priamo a len na budik teploty. Citovat
Guest servisman Odesláno 5. listopad 2013 Odesláno 5. listopad 2013 Nevím já na diagnostice sledovat teplotu motoru zda se mi shoduje s budíkem teploty . Citovat
miroja Odesláno 5. listopad 2013 Odesláno 5. listopad 2013 Ok, len som chcel naznacit, ze sniamnie teploty pre merak nejde do ECUa a preto ho DIA nemoze vyhodnotit. Tu mu merak nie ze by ukazoval nepresne, ale po zapnuti klucika hned vystreli na maximum a drzi sa tam stale. Takze tam by som ocakaval, ze na vodici od termostatu ma namiesto menaiceho sa napatia trvale +12V. Takze bud nejaky spoj na +12V, alebo len preruseny termistor???. Aj ked ked som ja odpojil moj sniac, merak mi zostal na minime. Nakoniec, problem moze byt aj v samotnej palubovke, ale nechcem predbiehat, uvidime ako dopadne kontrola modreho konektora, priapadne snimaca ako takeho. Citovat
Facelift307 Odesláno 5. listopad 2013 Autor Odesláno 5. listopad 2013 Tak jsem nakonec našel tvoje čidlo -origo č. 024283 podle SB /podle vin co jsi kdysy uváděl o koupi auta/,je v hlavě a modré barvy. Je dvoupinnové ,jeden pin ti ukazuje teplotu na budíkách a druhý spíná pak stopku a přehřátí motoru. No ale jak sem psal v hlavě je právě zelený a modrý je u chladiče??? Mám to vyfotit? Citovat
Guest servisman Odesláno 5. listopad 2013 Odesláno 5. listopad 2013 Bude asi nej co jsem koukal u termostatu mělo by býti zelené a o kousek výš v hlavě modré, podle SB Citovat
Facelift307 Odesláno 5. listopad 2013 Autor Odesláno 5. listopad 2013 Bude asi nej co jsem koukal u termostatu mělo by býti zelené a o kousek výš v hlavě modré, podle SB Omlouvám se ale trochu boj s foto tak dávám link kde jsou. http://caesar83.rajce.idnes.cz/Facelift307/ Citovat
Guest servisman Odesláno 5. listopad 2013 Odesláno 5. listopad 2013 takže na tom chladiči je TERMOSPÍNAČ VENTILÁTORU MOTORU ,tedy jen ovladač pro ventilátory chladiče. čidlo modré na měření a k budíkům bude schované pod tím zeleným koukni na obr. poz 14 [upravil dne 5/11/13 10:48 od servisman] Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.