otvírák Odesláno 26. říjen 2013 Odesláno 26. říjen 2013 zdravim,mám ulysse 2.0 jtd 107kw rv 03,dlouho točí při startování,dělány rozvody,žhaviče i s relé a elektrikou,nová elektrika k jednotce,nové podávací čerpadlo a pořád to nejde jak má,2dny to bylo ok a najednou to zas blbne,při chodu se chová normálně,nekouří,otáčky nehoupaj žádný pazvuky,táhne,ale spotřeba lítá mezi 7 a 9 litry,ne a ne si sednout,nevíte někdo co s tim?myslel sem že to saje vzduch,výměna hadiček u pal.filtru a taky nádobka na pal,filtr i s výčkemdíky Citovat
marko306 Odesláno 27. říjen 2013 Odesláno 27. říjen 2013 107 kw určite nie. 79 alebo 80. Diagnostika ti hlási čo? Citovat
marko306 Odesláno 1. listopad 2013 Odesláno 1. listopad 2013 Na akej dia bolo auto napichnuté? PP2000 alebo nejaká univerzálna? Takto je ťažko radiť. Môžu to byť vstreky, DRV ventil, snímač kľukovky... [upravil dne 1/11/13 11:37 od marko306] Citovat
otvírák Odesláno 2. listopad 2013 Autor Odesláno 2. listopad 2013 original fiat Most,auto jezdilo týden,pak zas velká prodleva při startech,vim že je těžký poradit,jen jestli neměl někdo stejnej problém Citovat
plaz Odesláno 5. listopad 2013 Odesláno 5. listopad 2013 zkusil bych ve zlatnikach za mostem servis skricka ma i stranky Citovat
otvírák Odesláno 4. leden 2014 Autor Odesláno 4. leden 2014 tak po výměně všeho co šlo se zjistilo,že je špatná elektrika,čímž neotvírá vstřik,sranda je,že záleží na tom,jak se to při jízdě,zastavení, uklepe,tak sem zvědavej co najdou Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.