Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Help otáčky


Guest Tomáš1

Recommended Posts

Guest Tomáš1

Zdravím všechny přítomné a zároveň Vás prosím o radu. Vlastním Peugeota 405 Mi16 r.v.91 a mám drobné potíže s volnoběhem. Prošel jsem absolutně všechno(hadice, dal jsem nové spony všechno jsem vyčistil a utáhnul) včetně diagnostiky ale problém je tu stále. Otáčky se drží na 1000 nebo lehce nad. Občas spadnou pod 1000 cca na 900 ale stačí přidat plyn a opět je 1000 víc. Je tu ale jedna zvláštnost a to když jedu do zatáčky(auto se nahne na pravou stranu) tak otáčky spanou tak na 800-850. Jediné co jsem ještě neotestoval je takový černý ventil(vede do něj 2pinový konektor) a je kousek vedle klapky plynu. Z jedné strany do něj jde jedna hadička a druhé vycházejí dvě. Ty pak vedou dolů před přední kolo(u řidiče) k nějakému válci(aspoň ten předmět tak vypadá ale vůbec netuším co tyto dva předměty jsou žač zda fungují, jak to zjistit a k čemu slouží.) Není to nějaký podtlak? Určitě to ale na otáčky má vliv, protože ta samotná hadička je připojená právě ke klapce plynu. Mám pocit jestli mi to tam někde nesaje falešnej vzduch nebo tak něco. Najde se někdo kdo mi poradí?

Thanks Tomáš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...