Jarda1987 Odesláno 20. říjen 2013 Odesláno 20. říjen 2013 Opět dnes zdravím. Prosil bych nějakého znalce o určení částí motoru z fotek. Nadpis je nadsázka, víceméně se mi jedná o ty hadice viz. první obrázek. Zhruba tuším k čemu, která je, ale u všech si právě nejsem jistý. Drátek na druhé fotce pod \"rozdělovačem\" je odkud? Na nic jsem nepřišel, nějaký slepý od výrobce? Na třetí fotce je těleso termostatu? Snímač na čtvrtém fotu je dole u chladiče - k čemu je? Na pátem fotu jsou dva snímače nad sebou dole na dolévací nádobě chladiče - k čemu slouží? Ostatních fotek netřeba si všímat. Díky moc http://jarda1987.rajce.idnes.cz/405 Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.