klonlukas Odesláno 12. říjen 2013 Odesláno 12. říjen 2013 MMám menší problém ještě před pár dny mi fungovalo, že když mám páčku na automatické rozsvícení světel, tak mi to i rozsvítilo automaticky při tmě palubák a opačně, je na to nějaká pojistka? Světla jinak fungují jak mají, díky za radu Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.