brade Odesláno 21. září 2013 Odesláno 21. září 2013 Začínám peugeota dávat dohromady, vracet mu za věrnou službu renovaci všech možných i nemožných dílů. Dívám se po předním nárazníku - to se dá opravdu sehnat za cirka 3000 Kč nový? To mi přijde nějaké podezřele levné... Plus nevíte přibližnou cenu nastříkání? Neřešil jste to někdo? A ještě poslední otázka, nemáte tip na někoho v blízkosti prahy, kdo by to vyřešil? Díky moc Citovat
Balachar Odesláno 21. září 2013 Odesláno 21. září 2013 Áno, dá sa zohnať nový za cca 120€, ale nebude to origo ... ciže neviem aký plast je použitý, aké sú úchyty a podobne. Je ten tvoj originálny na tom až tak zle? Pokiaľ nie, tak si ho nechaj ... nastriekanie stojí bežne 100€, dával som to robiť už 2x a vyzerá ako nový :-) Citovat
OK406 Odesláno 21. září 2013 Odesláno 21. září 2013 Nevím odkud si, ale kousek ode mě je velmi šikovný lakýrník, co ted stříkal na mojí 406 pravý práh + zadní lemy a není to poznat. Cena za díl je 2000,-Kč se vším všudu:super!!! Menší díly polovinu. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.