třídvířko Odesláno 16. září 2013 Odesláno 16. září 2013 Ahoj.Mám takovej problém,když jedu a autu šlapu na krk,tak dobrý,ale jak jedu lážo,tak se mi rozsvítí dia a auto spadne do nouzáku.Zastavim,chcípnu a cca po minutě nastartuju,kontrolka sice svítí ale auto jede normálně,samozřejmě,pokut mu šlapu na krk.Když nepovolim,tak třeba po druhém,třetím startu,jak kdy,normálně zhasne a dobrý.Dia píše něco jako vysoký tlak turba.Co s tím,jak to řešit? Jinak je to 807 2,2 HDi Díky za rady [upravil dne 16.9.2013 06:30 od třídvířko] Citovat
jarmyl Odesláno 16. září 2013 Odesláno 16. září 2013 No něco o tom je třeba zde :http://www.peugeot-club.com/topic/73303-problem-s-turbem-na-22hdi/#1138382 Citovat
třídvířko Odesláno 17. září 2013 Autor Odesláno 17. září 2013 No,více méně to všem dělá v tahu nad 2000 ot,umě je to právě naopak.Tak to tipuju na regulaci turba,nestačí se stáhnout při ubrání plynu. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.